Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Донецька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України
| |||||||||||||
1 | Чемпіонат Донецької області з рукопашного бою | лютий | 1 | Маріуполь | ОСУ, ДОО ФСТ «Динамо» | КФК ДОО ФСТ «Динамо» | 63 | 50 | 10 | 3 | О/К | ||
2 | Обласний турнір з волейболу серед юнаків | березень | 1 | Маріуполь | ОСУ, ДОО ФСТ «Динамо», «Ліга майбутніх поліцейських» | Маріупольсь-кий, Волноваський, Покровський осередки | 24 | 18 | 3 | 3 | К | ||
3 | Легкоатлетичний крос | квітень | 1 | Маріуполь | ОСУ, ДОО ФСТ «Динамо» | КФК ДОО ФСТ «Динамо» | 135 | 99 | 33 | 3 | О/К | ||
4 | Обласний турнір з міні-футболу серед юнаків | травень | 1 | Бахмут | ОСУ, ДОО ФСТ «Динамо», «Ліга майбутніх поліцейських» | Бахмутський, Краматорський Слов’янський осередки КФК ДОО ФСТ «Динамо» | 24 | 18 | 3 | 3 | К | ||
5 | Чемпіонат Донецької області з міні-футболу | червень | 2 | Маріуполь | ОСУ, ДОО ФСТ «Динамо» | КФК ДОО ФСТ «Динамо» | 143 | 126 | 14 | 3 | К | ||
6 | Чемпіонат Донецької області зі стрільби з бойової зброї | серпень | 2 | Маріуполь | ОСУ, ДОО ФСТ «Динамо» | КФК ДОО ФСТ «Динамо» | 130 | 93 | 31 | 6 | О/К | ||
7 | Обласний турнір з міні-футболу серед юнаків | вересень | 1 | Бахмут | ОСУ, ДОО ФСТ «Динамо», «Ліга майбутніх поліцейських» | Бахмутський, Краматорський, Слов’янський осередки КФК ДОО ФСТ «Динамо» | 24 | 18 | 3 | 3 | К | ||
8 | Чемпіонат Донецької області з волейболу | жовтень | 2 | Маріуполь | ОСУ, ДОО ФСТ «Динамо» | КФК ДОО ФСТ «Динамо» | 133 | 117 | 13 | 3 | К | ||
9 | Обласний турнір з волейболу серед юнаків | За призначенням | 1 | Маріуполь | ОСУ, ДОО ФСТ «Динамо», «Ліга майбутніх поліцейських» | Маріупольський, Волноваський, Покровський осередки КФК ДОО ФСТ «Динамо» | 24 | 18 | 3 | 3 | К | ||
10 | Чемпіонат Донецької області з гирьового спорту | грудень | 1 | Маріуполь | ОСУ, ДОО ФСТ «Динамо» | КФК ДОО ФСТ «Динамо» | 183 | 150 | 30 | 3 | О/К | ||
ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ. С. БУБКИ | |||||||||||||
Велоспорт шосе | |||||||||||||
1 | Навчально-тренувальний збір до відкритого чемпіонату України | 10.01.18 28.01.18 | 19 | Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | К | |||
2 | Навчально-тренувальний збір до відкритого чемпіонату України | 08.02.18 26.02.18 | 21 | Херсон, Мелітополь | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | К | |||
3 | Навчально-тренувальний збір | 01.03.18 15.03.18 | 15 | Ужгород | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 14 | 12 | 2 | К | |||
4 | Відкритий весняний чемпіонат України у багатоденній гонці, І етап (чоловіки, жінки, юніори) | 14.03.18 18.03.18 | 5 | Закарпаття | 14 | 12 | 2 | О/К | |||||
5 | Навчально-тренувальний збір | 16.03.18 30.03.18 | 15 | Ужгород | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 14 | 12 | 2 | К | |||
6 | Відкритий весняний командний чемпіонат України в неолімпійських видах програм (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата) | 01.04.18 03.04.18 | 3 | Миколаїв | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
7 | Весняний чемпіонат Донецької області | 07.04.18 09.04.18 | 3 | Лиман, Святогірськ | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
8 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 08.04.18 22.04.18 | 15 | Лиман, Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | К | |||
9 | Відкритий командний Чемпіонат України в не олімпійських видах програм (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата) | 30.04.18 04.05.18 | 5 | Рівне | 12 | 10 | 2 | К | |||||
10 | Чемпіонат Донецької області в гонці-критеріумі | 01.05.18 02.05.18 | 2 | Лиман | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
11 | Відкритий весняний чемпіонат України у багатоденній гонці (чоловіки, жінки), весняний чемпіонат України у гонці-критеріум фінал (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) (ІІІ-ІV ранг) | 08.05.18 12.05.18 | 4 | Київ | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
12 | Відкритий весняний чемпіонат України у індивідуальній гонці, груповій гонці, гонці критеріум (юнаки, дівчата, мол.юнаки, мол.дівчата) (ІV ранг) | 16.05.18 20.05.18 | 5 | Суми | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
13 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 01.06.18 13.06.18 | 13 | Київ, Святогірськ, Лиман | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | К | |||
14 | Чемпіонат України в індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці (чоловіки, жінки, молодь до 23 років, юніори, юніорки) (ІІІ-ІV ранг) | 18.06.18 24.06.18 | 7 | Київ | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
15 | Чемпіонат Донецької області в багатоденній гонці | 28.06.18 30.06.18 | 3 | Лиман | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
16 | Навчально-тренувальний збір до відкритого чемпіонату України | 02.07.18 12.07.18 | 11 | Суми, Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | К | |||
17 | Відкритий чемпіонат України у багатоденній гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) (ІІІ-ІV ранг) | 03.07.18 07.07.18 | 5 | Львів | 8 | 7 | 1 | О/К | |||||
18 | V Спортивні ігри школярів | 13.07.18 17.07.18 | 5 | Суми | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
19 | Відкритий чемпіонат України у парній гонці, гонці-критеріум - фінал, Всеукраїнські змагання у груповій гонці (юнаки, дівчата, мол.юнаки, мол.дівчата) ( ІV ранг) | 31.07.18 05.08.18 | 4 | Первомайськ | 12 | 10 | 2 | К | |||||
20 | Відкритий чемпіонат України у командній гонці, гонці критеріум ІІ тур, Всеукраїнські змагання у груповій гонці (юнаки, дівчата, мол.юнаки, мол.дічата) ( ІV ранг) | 26.08.18 29.08.18 | 5 | Хмельницький | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
21 | Відкритий чемпіонат України в багатоденній гонці жінки, юніори | 03.08.18 07.08.18 | 10 | Житомир | 12 | 10 | 2 | К | |||||
22 | Навчально-тренувальний збір | 08.08.18 21.08.18 | 14 | Богуслав, Святогірськ, Лиман | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | К | |||
23 | Відкритий командний чемпіонат України в індивідуальній гонці в гору, індивідуально групових гонках (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) (ІІІ-ІV ранг) | 22.08.18 26.09.18 | 5 | Івано-Франківськ | 12 | 10 | 2 | К | |||||
24 | Навчально-тренувальний збір | 02.09.18 18.09.18 | 16 | Тернопіль | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | О/К | |||
25 | Відкритий осінній чемпіонат України в індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці та гонці-критеріум (юнаки, дівчата, мол.юнаки, мол.дівчата) ( ІV ранг) | 06.09.18 09.09.18 | 4 | Тернопіль | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
26 | Відкритий чемпіонат України в гонці в гору | 22.09.18 25.10.18 | 4 | Дрогобич | 12 | 10 | 2 | К | |||||
27 | Кубок України з велосипедного спорту (крос), І етап індивідуальна групова гонка (чоловіки, жінки) та Всеукраїнські змагання (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) (ІІІ-ІV ранг) | 05.10.18 07.10.18 | 3 | Кропивницький | 10 | 8 | 2 | К | |||||
28 | Навчально-тренувальний збір | 04.10.18 13.10.18 | 13 | Лиман | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | О/К | |||
29 | Відкритий чемпіонат України з велоспорту (крос) в індавідуальній гонці на час (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) (ІІІ-ІV ранг) Кубок України в індивідуальній груповій гонці (чоловіки, жінки) та Всеукраїнські змагання | 19.10.18 21.10.18 | 3 | Харків | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
30 | Кубок України з велокросу (крос), ІІ етап індивідуальна групова гонка (чоловіки, жінки) та Всеукраїнські змагання (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) (ІІІ-ІV ранг) | 12.10.18 14.10.18 | 3 | Кропивницький | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
31 | Чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній груповій гонці та естафеті (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) (ІІІ-ІV ранг) | 26.11.18 28.11.18 | 3 | Кропивницький | 10 | 8 | 2 | О/К | |||||
32 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 05.12.18 21.12.18 | 15 | Святогірськ, Ужгород, Маріуполь | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 9 | 8 | 1 | К | |||
33 | Навчально-тренувальний збір | 06.12.18 22.12.18 | 15 | Святогірськ, Ужгород, Лиман | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 17 | 15 | 2 | К | |||
Велоспорт маунтенбайк | |||||||||||||
1 | Навчально-тренувальний збір | 12.01.18 26.01.18 | 15 | Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | К | |||
2 | Навчально-тренувальний збір | 08.02.18 26.02.18 | 18 | Ужгород | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | К | |||
3 | Навчально-тренувальний збiр | 01.03.18 15.03.18 | 15 | Ужгород | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | О/К | |||
4 | Навчально-тренувальний збiр | 16.03.18 30.03.18 | 15 | Ужгород | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 14 | 12 | 2 | О/К | |||
5 | Зимовий чемпіонат України (індивідуальна гонка, крос-кантрі на короткому крузі, командні парна гонка) (для всіх вікових категорій) (ІІІ-ІV ранг) | 29.03.18 01.04.18 | 4 | Закарпаття | 11 | 10 | 1 | О/К | |||||
6 | Зимовий чемпіонат України (естафетна командна гонка, індивідуальна гонка в гору, крос-кантрі) (серед всіх вікових категорій) (ІІІ-ІV ранг) | 04.04.18 06.04.18 | 4 | Закарпаття | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
7 | Навчально-тренувальний збір | 01.04.18 15.04.18 | 15 | Ужгород | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 13 | 12 | 1 | К | |||
8 | Навчально-тренувальний збір | 16.04.18 28.04.18 | 13 | Ужгород | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 13 | 12 | 1 | К | |||
9 | Чемпіонат Донецької області в індивідуальній гонці та крос-кантрі | 29.04.18 30.04.18 | 2 | Лиман | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
10 | Навчально-тренувальний збір | 03.05.18 12.05.18 | 10 | Лиман, Святогірськ, Ужгород | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 11 | 10 | 1 | К | |||
11 | Чемпіонат Донецької області в крос-кантрі | 12.05.18 14.05.18 | 3 | Лиман | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
12 | Чемпіонат України (естафетна командна гонка), ІІ етап чемпіонату України (ХСЕ), ІІ етап Кубкам України (ХСО) (чол., жін.), ІІ етап чемпіонату України (ХСО) (серед інших вікових груп) (ІІІ-ІV ранг) | 03.05.18 06.05.18 | 4 | Харків | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
13 | Чемпіонат України в командній парній гонці, ІІІ етап чемпіонату України (ХСЕ), ІІІ етап Кубку України (ХСО) (чол., жін.), ІІІ етап чемпіонату України (ХСО) (серед інших вікових груп)(ІІІ-ІV ранг) | 09.05.18 12.05.18 | 4 | Суми | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
14 | Чемпіонат Донецької області в марафоні | 01.06.18 02.06.18 | 2 | Лиман | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
15 | Чемпіонат України в індивідуальній гонці, І етап чемпіонату України (шорт-трек), ІV етап Кубку України (ХСО) (чол., жін.), ІV етап чемпіонату України (ХСО) (серед інших вікових груп) (ІІІ-ІV ранг) | 21.06.18 24.06.18 | 4 | Кропивницький | 11 | 10 | 1 | О/К | |||||
16 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 04.06.18 20.06.18 | 17 | Кропивницький | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 11 | 10 | 1 | К | |||
17 | Чемпіонат України (крос-кантрі), чемпіонат України (елімінатор) (серед усіх вікових категорій) (ІІІ-ІV ранг) | 19.07.18 21.07.18 | 3 | Чернівці | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
18 | Чемпіонат області в індивідуальній гонці на час | 23.07.18 24.07.18 | 2 | Лиман | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
19 | ІІІ етап чемпіонату України (шорт-трек), чемпіонат України крос-кантрі з точки в точку (серед усіх вікових категорій) (ІІІ-ІV ранг) | 31.07.18 12.08.18 | 13 | Чернівці | 11 | 10 | 1 | О/К | |||||
20 | Чемпіонат України в багатоденній гонці та гонка в гору (серед усіх вікових категорій) (ІІІ-ІV ранг) | 16.08.18 19.08.18 | 4 | Чернівці | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
21 | Відкритий турнір серед чоловіків | 22.08.18 28.08.18 | 7 | За призначенням | 3 | 2 | 1 | О/К | |||||
22 | Відкритий турнір серед чоловіків до 22 років | 17.08.18 21.08.18 | 5 | Київ | 2 | 1 | 1 | О/К | |||||
23 | Відкритий турнір серед юнаків | 19.08.18 24.08.18 | 5 | Запоріжжя | 2 | 1 | 1 | О/К | |||||
24 | Чемпіонат України в крос-кантрі на короткому крузі, ІV етап чемпіонату України (шорт-трек), V етап Кубку України (ХСО) (чол., жін.), V етап чемпіонату України (ХСО) (серед інших вікових груп) (ІІІ ранг) | 03.09.18 08.09.18 | 6 | Рівне | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
25 | Чемпіонат України (крос-кантрі до 23 років), V етап чемпіонату України (шорт-трек), VІ етап Кубку України (ХСО) (чол., жін.), VІ етап чемпіонату України (ХСО) (серед інших вікових груп) (ІІІ ранг) | 19.09.18 22.09.18 | 4 | Харків | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
26 | Чемпіонат області в ілюмінаторі та крос-кантрі | 24.09.18 26.09.18 | 3 | Лиман | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
27 | Навчально-тренувальний збір | 07.09.18 23.09.18 | 17 | Лиман | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 13 | 12 | 1 | К | |||
28 | Чемпіонат України (4-х), фінал чемпіонату України (ХСЕ), фінал чемпіонату України (шорт-трек), фінал Кубку України (ХСО) (чоловіки, жінки),фінал чемпіонату України (ХСО) (серед інших вікових груп) (ІІІ-ІV ранг) | 01.10.18 03.10.18 | 3 | Чернівці | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
29 | Фінал Кубку Донецької області в к/кантрі | 10.11.18 12.11.18 | 3 | Лиман | 9 | 8 | 1 | О/К | |||||
30 | Навчально-тренувальний збір | 15.11.18 30.11.18 | 16 | Лиман, Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 17 | 15 | 2 | К | |||
Велоспорт трек | |||||||||||||
1 | Навчально-тренувальний збір | 10.01.18 28.01.18 | 19 | Львів | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 7 | 6 | 1 | К | |||
2 | Навчально-тренувальний збір | 08.01.18 28.01.18 | 20 | Львів | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 7 | 6 | 1 | К | |||
3 | Навчально-тренувальний збір | 10.03.18 28.03.18 | 19 | Львів | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 7 | 6 | 1 | К | |||
4 | Навчально-тренувальний збір | 02.04.18 16.04.18 | 15 | Львів | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 7 | 6 | 1 | К | |||
5 | Весняний чемпіонат України (олімпійські та неолімпійські номери програми - юніори, юніорки, юнаки, дівчата, мол.юнаки, мол.дівчата) (ІV ранг) | 25.04.18 29.04.18 | 5 | Львів | 7 | 6 | 1 | О/К | |||||
6 | Навчально-тренувальний збір | 01.05.18 16.05.18 | 16 | Львів | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 7 | 6 | 1 | К | |||
7 | Весняний чемпіонат України з олімпійських номерів програми (чоловіки, жінки) (ІІІ ранг) | 27.05.18 30.05.18 | 4 | Київ | 7 | 6 | 1 | О/К | |||||
8 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 20.06.18 27.06.18 | 7 | Львів | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 7 | 6 | 1 | К | |||
9 | Чемпіонат України (олімпійські та неолімпійські номери програми - молодь до 23 років, юніори, юніорки) (ІV ранг) | 28.06.18 02.07.18 | 5 | Львів | 7 | 6 | 1 | О/К | |||||
10 | Навчально-тренувальний збір | 14.07.18 30.07.18 | 17 | Львів | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 7 | 6 | 1 | К | |||
11 | Міжнародні змагання "Lviv Open Cup", Кубок України (командна гонка, медісон), чемпіонат України (неолімпійські номери програми-юнаки, дівчата, мол.юнаки, мол.дівчата) (ІІІ-ІV ранг) | 10.08.18 14.08.18 | 5 | Львів | 7 | 6 | 1 | О/К | |||||
12 | Навчально-тренувальний збір | 15.08.18 30.08.18 | 16 | Львів | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 7 | 6 | 1 | К | |||
13 | Навчально-тренувальний збір | 02.09.18 18.09.18 | 17 | Львів | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 7 | 6 | 1 | К | |||
14 | Чемпіонат України (чоловіки, жінки) (ІІІ-ІV ранг) | 01.10.18 05.10.18 | 5 | Львів | 7 | 6 | 1 | О/К | |||||
15 | Навчально-тренувальний збір | 06.09.18 20.09.18 | 15 | Львів | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 7 | 6 | 1 | К | |||
16 | Осінній чемпіонат України (олімпійські номери програми, багатоденна гонка, спринтерський омніум-чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата, мол.юнаки, мол.дівчата) (ІІІ-ІV ранг) | 25.10.18 30.10.18 | 6 | Львів | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
17 | Навчально-тренувальний збір | 10.11.18 26.11.18 | 17 | Львів | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 7 | 6 | 1 | К | |||
Дзюдо | |||||||||||||
1 | Чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат до 18 років | 26.01.18 28.01.18 | 3 | Слов'янськ | 22 | 20 | 2 | О/К | |||||
2 | Відкритий всеукраїнський турнір пам'яті військових майстрів дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2004 р. н. | січень | 10 | Луцьк | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
3 | Навчально-тренувальний збір зі збірною командою України із спеціальної підготовки | січень-лютий | 11 | Київ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 9 | 8 | 1 | К | |||
4 | Всеукраїнський турнір на честь ЗМСУ А.Т. Новікова | 15.01.18 18.01.18 | 4 | Харків | 8 | 7 | 1 | О/К | |||||
5 | Чемпіонат Донецької області командний чемпіонат Донецької області | лютий | 4 | Покровськ, Слов'янськ, Маріуполь | 20 | 18 | 2 | О/К | |||||
6 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років | 15.02.18 17.02.18 | 6 | Луцьк | 14 | 12 | 2 | О/К | |||||
7 | Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років | 08.03.18 12.03.18 | 5 | Хорватія Загреб | 3 | 2 | 1 | О/К | |||||
8 | Всеукраїнський турнір "Київська весна" серед юнаків та дівчат 2002-03, 2004-05, 2006-07 р.н. | 02.03.18 04.03.18 | 3 | Київ | 11 | 10 | 1 | О/К | |||||
9 | Чемпіонат України, командний чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року | 05.04.18 07.04.18 | 2 | Луцьк | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
10 | Всеукраїнський турнір на призи Н. Месаблішвілі серед юнаків та дівчат 2001-03, 2004-05 р. н. | 27.04.18 29.04.18 | 3 | Київ | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
11 | Всеукраїнський турнір на призи ЗМС А. Новікова серед юнаків 2001-02, 2003-2004 р. н. | 11.05.18 12.05.18 | 2 | Харків | 9 | 8 | 1 | О/К | |||||
12 | Відкритий Кубок України | 10.07.18 12.07.18 | 3 | Суми | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
13 | Всеукраїнський турнір "Кодокан" серед юнаків | 01.06.18 04.06.18 | 3 | Одеса | 11 | 10 | 1 | О/К | |||||
14 | ХІІ Всеукраїнський турнір "Європа" серед юнаків 2002-03, 2004-05, 2006-07 та дівчат 2002-03 р. н. | 08.06.18 10.06.18 | 2 | Одеса | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
15 | Навчально-тренувальний збір до Всеукраїнського турніру | 10.06.18 24.06.18 | 15 | Святогірськ, Харків, Скадовськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 11 | 10 | 1 | К | |||
16 | Всеукраїнський турнір "Кубок Донбасу" 2004-2005 р. н. | 25.08.18 26.08.18 | 2 | Покровськ | 16 | 14 | 2 | О/К | |||||
17 | Навчально-тренувальний збір до Всеукраїнського турніру | 10.08.18 24.08.18 | 15 | Слов'янськ, Скадовськ, Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 14 | 12 | 2 | К | |||
18 | Всеукраїнський турнір на призи льотчика-космонавта О.А. Леонова | 03.09.18 05.09.18 | 3 | Кременчук | 14 | 12 | 2 | О/К | |||||
19 | Всеукраїнський турнір на призи Олімпійського чемпіона С. Новікова серед юнаків та дівчат 2004-05, 2006-07 р. н. | 16.09.18 18.09.18 | 3 | Кропивницький | 11 | 10 | 1 | О/К | |||||
20 | Чемпіонат України серед молоді до 23 років | 26.09.18 28.09.18 | 3 | Дніпро | 14 | 12 | 2 | О/К | |||||
21 | Всеукраїнський турнір пам'яті ЗТУ А. Матюшенка | 22.09.18 23.09.18 | 2 | Одеса | 11 | 10 | 1 | О/К | |||||
22 | Всеукраїнський турнір "Кубок Закарпаття" серед юнаків та дівчат 2001-02 р. н. | 07.10.18 09.10.18 | 3 | Ужгород | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
23 | Всеукраїнський турнір "Кубок Федерації дзюдо м. Києва" серед юніорів та юніорок 1998-2002 р. н. | 29.09.18 30.09.18 | 3 | Київ | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
24 | Відкритий Всеукраїнський турнір, присвячений 73-й річниці визволення м. Києва від німецько- фашистських загарбників серед юнаків та дівчат 2003-05 р. н. | 05.11.18 07.11.18 | 3 | Київ | 7 | 6 | 1 | О/К | |||||
25 | Всеукраїнський командний турнір пам'яті ЗТУ О.П. Просовського серед юнаків 2001 р. н. | 26.11.18 28.11.18 | 3 | Київ | 7 | 6 | 1 | О/К | |||||
26 | Чемпіонат України, командний чемпіонат України | 21.11.18 24.11.18 | 4 | Суми | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
27 | Відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті Г.І. Малинка | 07.12.18 09.12.18 | 3 | Харків | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
Боротьба вільна | |||||||||||||
1 | Відкритий Всеукраїнський турнір ЗТ УРСР Л.О. Дуная серед кадетів та кадеток (2000-2001 р. н.) | 22.01.18 24.01.18 | 3 | Харків | 16 | 13 | 3 | О/К | |||||
2 | Навчально-тренувальний збір до Чемпіонату України серед юнаків | 11.01.18 18.01.18 | 8 | Білорусь | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 7 | 6 | 1 | К | |||
3 | Навчально-тренувальний збір до всеукраїнського турніру серед юніорів та юніорок (1997-99 р.н.) та юнаків та дівчат (2000-2001 р.н.) | 20.01.18 02.02.18 | 14 | Кривий Ріг | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 10 | 8 | 2 | К | |||
4 | Чемпіонат Донецької області серед чоловіків та жінок до 23 років | 11.01.18 13.01.18 | 3 | Слов’янськ | 22 | 20 | 2 | О/К | |||||
5 | Відкритий Всеукраїнський турнір І. Шемякіна серед юнаків та дівчат (2000-2001 р. н.) | 24.02.18 26.02.18 | 3 | Полтава | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
6 | Навчально-тренувальний збір до Всеукраїнського турніру | 10.02.18 19.02.18 | 10 | Кривий Ріг | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | К | |||
7 | Відкритий Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н), юніорів та юніорок (1998-2000 р.н.) (ІV ранг) | 03.02.18 05.02.18 | 3 | Кривий Ріг | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
8 | Чемпіонат України серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІІ ранг) | 05.02.18 09.02.18 | 5 | Полтава | 5 | 4 | 1 | О/К | |||||
9 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України серед юнаків та дівчат (2001-2003 р.н.) | 15.02.18 23.02.18 | 9 | Святогірськ, Кривий Ріг, Бровари | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 22 | 18 | 4 | К | |||
10 | Всеукраїнський турнір пам'яті МСМК, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігоря Первачука (юнаки, дівчата 2002-2004 р.н.) | 22.03.18 23.03.18 | 2 | Львів | 8 | 7 | 1 | О/К | |||||
11 | Навчально-тренувальний збір до Всеукраїнського турніру | 09.03.18 21.03.18 | 13 | Молдова (Кишинев) | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 11 | 10 | 1 | К | |||
12 | Всеукраїнський турнір присвячений видатним тренера і спортсменам (юнаки та дівчата) (2000-2001 р. н.) (ІV ранг) | 28.03.18 30.03.18 | 3 | Ковель | 5 | 4 | 1 | О/К | |||||
13 | Чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат (2001-2002 р.н.) | 01.03.18 02.03.18 | 2 | Бахмут, Слов’янськ | 16 | 13 | 3 | О/К | |||||
14 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (2001-2002 р.н.) (ІV ранг) | 05.03.18 09.03.18 | 5 | Бахмут | 16 | 13 | 3 | О/К | |||||
15 | Всеукраїнський турнір "Олімпійські надії" серед юнаків і дівчат (2000-2001 р.н.) | 04.04.18 06.04.18 | 3 | Біла Церква | 10 | 8 | 2 | О/К | |||||
16 | Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат "Боротьба Прикарпаття" (2000-2002 р.н.) | 08.04.18 10.04.18 | 3 | Івано-Франківськ | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
17 | Відкритий Всеукраїнський турнір «Юний динамівець» серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н. (ІІІ ранг) | 05.04.18 07.04.18 | 3 | Харків | 18 | 15 | 3 | О/К | |||||
18 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи І етап | 08.04.18 17.04.18 | 10 | Бровари | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 18 | 15 | 3 | К | |||
19 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи ІІ етап | 18.04.18 30.04.18 | 13 | Бровари | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 10 | 8 | 2 | К | |||
20 | Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат | 21.04.18 30.04.18 | 10 | Київ | 4 | 2 | 2 | О/К | |||||
21 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (2003-2004 р.н.) | 07.05.18 11.05.18 | 5 | Миколаїв | 14 | 11 | 3 | О/К | |||||
22 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 01.05.18 06.05.18 | 6 | Скадовськ, Миколаїв, Бровари | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 10 | 8 | 2 | К | |||
23 | Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат | 06.06.18 08.06.18 | 3 | Львів | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
24 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок | 09.06.18 23.06.18 | 15 | Скадовськ, Святогірськ, Бровари | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 10 | 8 | 2 | К | |||
25 | Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат | 20.06.18 25.06.18 | 6 | Угорщина | 9 | 6 | 3 | О/К | |||||
26 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Світу серед юнаків та дівчат | 18.06.18 30.06.18 | 13 | Святогірськ, Бровари | 23 | 20 | 3 | К | |||||
27 | Навчально-тренувальний збір до ІІІ юнацьких Олімпійських ігор (І етап) | 01.07.18 15.07.18 | 15 | Одеса | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 10 | 8 | 2 | К | |||
28 | Чемпіонат Світу серед юнаків та дівчат | 01.07.18 09.07.18 | 9 | Хорватія | 5 | 3 | 2 | О/К | |||||
29 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи | 15.07.18 25.07.18 | 11 | с. Юр'ївка, Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 23 | 20 | 3 | К | |||
30 | Чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок | 28.07.18 04.08.18 | 8 | Італія | 4 | 2 | 2 | О/К | |||||
31 | Навчально-тренувальний збір до ІІІ юнацьких Олімпійських ігор (ІІ етап) | 01.08.18 15.08.18 | 15 | Бровари, с. Юр'ївка, Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 16 | 12 | 4 | К | |||
32 | Всеукраїнський змагання на Кубок козацької слави, присвячений борцям України (юнаки 2002-2004 р.н.) | 27.08.18 28.08.18 | 2 | Київ | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
33 | Навчально-тренувальний збір до Всеукраїнських змагань | 16.08.18 26.08.18 | 11 | Бровари, Святогірськ | 16 | 12 | 4 | К | |||||
34 | Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг) | 06.08.18 10.08.18 | 5 | Івано-Франківськ | 6 | 4 | 2 | О/К | |||||
35 | ХХІ Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат (2002-2003 р.н.) Героя Радянського Союзу П.І. Матюха | 16.09.18 18.09.18 | 3 | Токмак | 10 | 8 | 2 | О/К | |||||
36 | Всеукраїнський турнір ЗТУ В. Рідченка (юнаки та дівчата) 2002-2003 р.н. | 23.09.18 25.09.18 | 3 | Бровари | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
37 | Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат, пам'яті ЗТУ Н.О. Романова (2002-2003 та 2004-2006 р.н.) | 09.09.18 11.09.18 | 3 | Херсон | 18 | 14 | 4 | О/К | |||||
38 | Навчально-тренувальний збір до ІІІ юнацьких Олімпійських ігор (ІІІ етап) | 02.09.18 11.09.18 | 10 | Святогірськ, Скадовськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | К | |||
39 | Чемпіонат України серед юнаків і дівчат 2002-2003 р. н. | 24.10.18 28.10.18 | 5 | Ужгород | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
40 | Всеукраїнський турнір на призи міського голови Тернополя серед юнаків та дівчат 2002-2004 рр. н. | 01.10.18 02.10.18 | 3 | Тернопіль | 10 | 8 | 2 | О/К | |||||
41 | Всеукраїнський Турнір серед жінок «Меморіал пам’яті ЗТУ В. Стадніка» (ІІІ ранг) | 13.10.18 14.10.18 | 2 | Хмельницький | 10 | 8 | 2 | О/К | |||||
42 | Чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат (2005-2007 р.н.) | 26.10.18 27.10.18 | 3 | Бахмут | 18 | 15 | 3 | О/К | |||||
43 | ІІІ юнацькі Олімпійські ігри | 06.10.18 18.10.18 | 13 | Аргентина | 4 | 2 | 2 | О/К | |||||
44 | Відкритий Всеукраїнський турнір, пам'яті Героя Радянського Союзу І. Кулика серед юніорів 1997-1999 р.н. | 09.11.18 11.11.18 | 3 | Херсон | 10 | 8 | 2 | О/К | |||||
45 | ХV Всеукраїнський турнір О. Медведя серед юніорів (1997-1999 р.н.) | 24.11.18 26.11.18 | 3 | Біла Церква | 10 | 8 | 2 | О/К | |||||
46 | Відкритий Всеукраїнський турнір ім. Б. Хмельницького серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н. | 26.11.18 28.11.18 | 3 | Хмельницький | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
47 | Навчально-тренувальний збір до Всеукраїнського турніру | 28.11.18 05.12.18 | 8 | Бровари | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 8 | 6 | 2 | К | |||
48 | Кубок України серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок (ІІІ ранг) | 26.11.18 30.11.18 | 5 | Бровари | 5 | 4 | 1 | О/К | |||||
49 | Х Всеукраїнський турнір МС Пушкіна О.П. 2002-2003 р.н. | 24.12.18 25.12.18 | 2 | Куп'янськ | 13 | 10 | 3 | О/К | |||||
50 | Навчально-тренувальний збір до Всеукраїнського турніру | 10.12.18 23.12.18 | 14 | Бровари, Святогірськ, Львів | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 10 | 8 | 2 | К | |||
51 | Чемпіонат України серед клубних команд серед юнаків та дівчат (ІV ранг) | 02.12.18 04.12.18 | 3 | Бровари | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
Боротьба греко-римська | |||||||||||||
1 | Чемпіонат України серед кадетів | 05.04.18 07.04.18 | 3 | За призначенням | 8 | 7 | 1 | О/К | |||||
2 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України серед молодших юнаків | 01.05.18 15.05.18 | 15 | За призначенням | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 5 | 4 | 1 | К | |||
3 | Чемпіонат України серед молодших юнаків | 20.05.18 22.05.18 | 3 | За призначенням | 8 | 7 | 1 | О/К | |||||
4 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 10.09.18 24.09.18 | 15 | За призначенням | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 8 | 7 | 1 | К | |||
5 | Чемпіонат України серед закладів спортивного профілю (ШВСМ, ЦОП, СДЮШОР, ДЮСШ) | 26.10.18 28.10.18 | 3 | За призначенням | 12 | 11 | 1 | О/К | |||||
6 | Чемпіонат України серед юнаків (2000-2001 р.н.) | 28.10.18 30.10.18 | 3 | За призначенням | 8 | 7 | 1 | О/К | |||||
7 | Всеукраїнські змагання "Кубок України серед юніорів" (1997-99 р.н.) | 08.11.18 10.11.18 | 3 | За призначенням | 4 | 3 | 1 | О/К | |||||
Плавання | |||||||||||||
1 | Кубок Донецької області: чоловіки, жінки, дівчата 2000-2001 р.н., юнаки 1999-2000 р.н. | 23.03.18 24.03.18 | 2 | Слов'янськ, Маріуполь, Соледар | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
2 | Навчально-тренувальний збір до Кубку України | 27.03.18 10.04.18 | 15 | Маріуполь, Соледар | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 12 | 10 | 2 | К | |||
3 | Кубок України та Кубок України серед молоді, чоловіків, жінок, дівчат 2000-2001 р.н., юнаків 1999-2000 р.н. | 12.04.18 16.04.18 | 5 | Харків | 3 | 2 | 1 | О/К | |||||
4 | Чемпіонат Донецької області серед юніорів, дівчат 2002-2003 р.н., юнаків 2001-2002 р.н. | 02.06.18 03.06.18 | 2 | Слов'янськ, Маріуполь | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
5 | Чемпіонат України серед юніорів, дівчат 2002-2003 р.н., юнаків 2001-2002 р.н. | 28.06.18 01.07.18 | 4 | Львів | 4 | 3 | 1 | О/К | |||||
6 | Чемпіонат області серед юніорів, дівчат 2002-2003 р.н., юнаків 2001-2002 р.н. | 08.11.18 09.11.18 | 2 | Слов'янськ, Маріуполь | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
7 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 10.11.18 24.11.18 | 15 | Маріуполь, Соледар | 12 | 10 | 2 | К | |||||
8 | Чемпіонат України серед юніорів, дівчат 2002-2003 р.н., юнаків 2001-2002 р.н. | 26.11.18 29.11.18 | 4 | Харків | 3 | 2 | 1 | О/К | |||||
9 | Чемпіонат Донецької області серед юнаків, дівчат 2002-2003 р.н., юнаків 2003-2004 р.н. | 20.11.18 21.11.18 | 2 | Слов'янськ, Маріуполь | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
10 | Чемпіонат України серед юнаків, дівчат 2004-2005 р.н. | 16.12.18 19.12.18 | 4 | Дніпро | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
Важка атлетика | |||||||||||||
1 | Навчально-тренувальний збір до Кубку України | 01.01.18 15.01.18 | 15 | с. Юр`ївка | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 8 | 7 | 1 | К | |||
2 | Кубок України серед чоловіків та жінок | 09.03.18 13.03.18 | 5 | Чернігів | 6 | 4 | 2 | О\К | |||||
3 | Чемпіонат Донецької області | 22.01.18 24.01.18 | 3 | Краматорськ | 15 | 14 | 1 | О/К | |||||
4 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 03.02.18 16.02.18 | 14 | с. Юр`ївка | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 8 | 7 | 1 | К | |||
5 | Чемпіонат України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮСШОР, УОР, спортивних ліцеїв (2000 р.н. та молодші) | 05.02.18 09.02.18 | 6 | Луцьк, Харків, Запоріжжя | ДЮСШ, СДЮСШОР, УОР, міста,райони | 15 | 14 | 1 | О/К | ||||
6 | Чемпіонат Донецької області серед юніорів та юніорок до 20 років та серед юнаків та дівчат до 13 років | 01.03.18 03.03.18 | 3 | Краматорськ | 15 | 14 | 1 | О/К | |||||
7 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 10.03.18 24.03.18 | 14 | с. Юр`ївка | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 9 | 8 | 1 | К | |||
8 | Чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 20 років | 27.03.18 31.03.18 | 6 | Берегове | 9 | 8 | 1 | О/К | |||||
9 | Навчально-тренувальний збір до Відкритого турніру | 11.04.18 24.04.18 | 14 | с. Юр`ївка | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 6 | 5 | 1 | К | |||
10 | Чемпіонат Донецької області серед чоловіків та жінок, серед молоді, серед юнаків та дівчат до 23 років | 25.05.18 27.05.18 | 2 | с. Юр`ївка | 17 | 15 | 2 | О/К | |||||
11 | Відкритий турнір на честь ЗМС Удачина Артема та Каліни Юлії серед юнаків та дівчат до 15 та 13 років | 07.06.18 09.06.18 | 3 | Маріуполь | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
12 | Навчально-тренувальний збір до Чемпіонату Донецької області | 14.06.18 24.06.18 | 14 | с. Юр`ївка | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 11 | 10 | 1 | К | |||
13 | Чемпіонат Донецької області серед чоловіків та жінок та серед молоді до 23 років. | 20.06.18 22.06.18 | 2 | Дружківка | 16 | 15 | 1 | О/К | |||||
14 | Навчально-тренувальний збір до Чемпіонату України | 09.07.18 22.07.18 | 13 | с. Юр`ївка | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 11 | 10 | 1 | К | |||
15 | Навчально-тренувальний збір до Чемпіонату України | 22.07.18 05.08.18 | 15 | с. Юр`ївка | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 10 | 9 | 1 | К | |||
16 | Чемпіонат України серед молоді до 23 років | 08.08.18 12.08.18 | 6 | Коломия | 8 | 7 | 1 | О/К | |||||
17 | Навчально-тренувальний збір до Чемпіонату України | 15.08.18 28.08.18 | 14 | с. Юр`ївка | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 10 | 9 | 1 | К | |||
18 | Навчально-тренувальний збір до Чемпіонату України | 07.09.18 16.09.18 | 9 | с. Юр`ївка | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 8 | 7 | 1 | К | |||
19 | Чемпіонат України серед чоловіків та жінок | 11.09.18 15.09.18 | 6 | Чернігів | 8 | 7 | 1 | О/К | |||||
20 | Навчально-тренувальний збір до Чемпіонату України | 01.10.18 14.10.18 | 14 | с. Юр`ївка | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 8 | 7 | 1 | К | |||
21 | Навчально-тренувальний збір до Чемпіонат України | 14.10.18 27.10.18 | 14 | с. Юр`ївка | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 8 | 7 | 1 | К | |||
22 | Чемпіонат України серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті Олімпійського чемпіона І. Рибака | 13.11.18 17.11.18 | 6 | Харків | 10 | 9 | 1 | О/К | |||||
Спортивна гімнастика | |||||||||||||
1 | Відкритий чемпіонат Донецької області | січень | 3 | Маріуполь | 10 | 8 | 2 | О | |||||
2 | Чемпіонат України | лютий | 3 | К. Заспа | 5 | 4 | 1 | О | |||||
3 | Всеукраїнський турнір «Галицька весна» | березень | 3 | Львів | 10 | 8 | 2 | К | |||||
4 | Відкритий чемпіонат м. Києва | березень | 2 | Київ | 1 | 8 | 2 | К | |||||
5 | Відкритий чемпіонат Олімпійського коледжу «Олімпійські зміни» | квітень | 2 | Київ | 5 | 4 | 1 | К | |||||
6 | Міжнародний турнір Олімпійської чемпіонки ЗМС О.В. Старжевої | квітень | 3 | Запоріжжя | 10 | 8 | 2 | К | |||||
7 | Відкритий чемпіонат Донецької області «Олімпійська надія» | квітень | 3 | Маріуполь | 10 | 8 | 2 | К | |||||
8 | Відкритий чемпіонат м. Києва «Олімпійська надія» | квітень | 2 | Київ | 10 | 8 | 2 | К | |||||
9 | Міжнародний турнір «Зірки Прикарпаття» | квітень | 3 | Івано-Франківськ | 10 | 8 | 2 | ||||||
10 | Чемпіонат України «Олімпійська надія» | травень | 4 | Івано-Франківськ | 10 | 8 | 2 | О/К | |||||
11 | Всеукраїнський турнір «Азовські хвилі» | червень | 3 | Маріуполь | 10 | 8 | 2 | К | |||||
12 | Кубок України | червень | 3 | К.Заспа | 10 | 8 | 2 | К | |||||
13 | Чемпіонат Донецької області з ЗФП СФП | серпень | 3 | Маріуполь | 10 | 8 | 2 | К | |||||
14 | Відкритий чемпіонат Донецької області | вересень | 3 | Маріуполь | 10 | 8 | 2 | К | |||||
15 | Відкритий чемпіонат Хмельницької області «Подільська осінь» | жовтень | 3 | Хмельницький | 10 | 8 | 2 | К | |||||
16 | Відкритий чемпіонат Донецької області. ДЮСШ та СДЮШОР | жовтень | 3 | Маріуполь | 10 | 8 | 2 | О/К | |||||
17 | Чемпіонат Укоаїни серед ДЮСШ та СДЮШОР | листопад | 5 | Кропивницький | 10 | 8 | 2 | К | |||||
18 | Відкритий чемпіонат Донецької області з ЗФП та СФП | грудень | 3 | Маріуполь | 10 | 8 | 2 | К | |||||
Волейбол | |||||||||||||
1 | Чемпіонаті України «Дитяча Ліга» серед юнаків та дівчат | 09.02.18 13.02.18 | 5 | Одеса, Бахмут | 13 | 12 | 1 | К | |||||
2 | Чемпіонат Донецької області | лютий | 5 | Краматорськ Бахмут | 13 | 12 | 1 | К | |||||
3 | Чемпіонат України «Друга ліга» серед чоловіків | 02.04.18 04.02.18 | 5 | Одеса, Бахмут | 13 | 12 | 1 | К | |||||
4 | Чемпіонаті України «Дитяча Ліга» серед юнаків та дівчат | березень | 5 | Запоріжська обл. | 13 | 12 | 1 | К | |||||
5 | Чемпіонат України «Друга ліга» серед чоловіків | березень | 5 | Бахмут | 13 | 12 | 1 | К | |||||
6 | Чемпіонаті України «Дитяча Ліга» серед юнаків та дівчат | квітень | 5 | Одеса | 13 | 12 | 1 | К | |||||
7 | Чемпіонат України «Друга ліга» серед чоловіків | квітень | 5 | Львів | 13 | 12 | 1 | К | |||||
8 | Республіканський турнір пам`яті МСМК Ю.А. Кузнецова | 30.01.18 04.02.18 | 5 | Полтава | 13 | 12 | 1 | К | |||||
9 | Всеукраїнський Турнір пам'яті директора ДЮСШ Бібера Олександра Михайловича | травень | 4 | Львів | 13 | 12 | 1 | К | |||||
10 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України «Дитяча Ліга» серед юнаків та дівчат | червень | 10 | Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 13 | 12 | 1 | К | |||
11 | Навчально-тренувальний збір до Чемпіонату України «Дитяча Ліга» серед юнаків та дівчат | серпень | 10 | Святогірськ | 13 | 12 | 1 | К | |||||
12 | Чемпіонат Донецької області | вересень | 4 | Краматорськ | 13 | 12 | 1 | К | |||||
13 | Чемпіонаті України «Дитяча Ліга» серед юнаків та дівчат | жовтень | 5 | Харків | 13 | 12 | 1 | К | |||||
14 | Чемпіонаті України «Дитяча Ліга» серед юнаків та дівчат | листопад | 5 | Дніпро | 13 | 12 | 1 | К | |||||
15 | Відкритий Кубок об`єднання ДП «Артемсіль» | листопад | 1 | Соледар | 13 | 12 | 1 | К | |||||
16 | Відкритий Кубок об`єднання ДП «Артемсіль» | листопад | 1 | Соледар | 13 | 12 | 1 | К | |||||
17 | Всеукраїнський турнір «Новорічний» | грудень | 4 | Лозова | 13 | 12 | 1 | К | |||||
18 | Відкритий Кубок об`єднання ДП «Артемсіль» | листопад | 1 | Соледар | 13 | 12 | 1 | К | |||||
19 | Відкритий Кубок об`єднання ДП «Артемсіль» | листопад | 1 | Соледар | 13 | 12 | 1 | К | |||||
Легка атлетика | |||||||||||||
1 | Командний чемпіонат України у приміщенні | 26.01.18 27.01.18 | 2 | Суми | 5 | 4 | 1 | К | |||||
2 | Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | 30.01.18 01.02.18 | 3 | Суми | 23 | 20 | 3 | О/К | |||||
3 | Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів | 06.02.18 07.02.18 | 2 | Суми | 15 | 12 | 3 | О/К | |||||
4 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | листопад | 2 | Суми | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
5 | Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків | 16.02.18 18.02.18 | 2 | Мукачево | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
6 | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | 02.03.18 03.03.18 | 2 | Київ | 10 | 8 | 2 | О/К | |||||
7 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків | 30.03.18 30.03.18 | 1 | Одеса | 6 | 5 | 1 | К | |||||
8 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 10.03.18 28.03.18 | 18 | Кремінна Святогірськ Суми | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 14 | 13 | 1 | К | |||
9 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 05.04.18 23.04.18 | 19 | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 24 | 20 | 4 | |||||
10 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодші) | травень | 2 | Кропивницький | 23 | 20 | 3 | К | |||||
11 | Всеукраїнські змагання з метань на призи бронзового призера Олімпійських Ігор О.Крикуна | 26.05.18 | 1 | Умань | 6 | 5 | 1 | О/К | |||||
12 | Командний чемпіонат України серед юніорів | 02.06.18 03.06.18 | 2 | Луцьк | 13 | 12 | 1 | К | |||||
13 | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодші) | 06.06.18 08.06.18 | 3 | Харків | 10 | 8 | 2 | О/К | |||||
14 | Чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | 14.06.18 16.06.18 | 2 | Луцьк | 23 | 20 | 3 | О/К | |||||
15 | Чемпіонат України серед юніорів | 21.06.18 23.06.18 | 3 | Кропивницький | 12 | 10 | 2 | О/К | |||||
16 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 10.07.18 24.07.18 | 15 | Святогірськ Кремінна Суми | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 11 | 10 | 1 | К | |||
17 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України | 15.08.18 30.08.18 | 5 | Святогірськ Кремінна Суми | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 39 | 35 | 4 | К | |||
18 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | 15.09.18 16.09.18 | 2 | Дніпро | 17 | 15 | 2 | К | |||||
19 | Чемпіонат України з естафетного бігу | 22.09.18 23.09.18 | 2 | Черкаси | 18 | 16 | 2 | О/К | |||||
20 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | 29.09.18 30.09.18 | 2 | Харків | 23 | 20 | 3 | К | |||||
21 | Навчально тренувальний збір до чемпіонату України | 10.10.18 28.10.18 | 18 | Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 21 | 20 | 1 | К | |||
22 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | 26.10.18 27.10.18 | 2 | Івано-Франківськ | 7 | 6 | 1 | О/К | |||||
23 | Навчально тренувальний збір до Всеукраїнських змаганнях | 12.11.18 30.11.18 | 18 | Святогірськ, Кремінна | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 4 | 3 | 1 | К | |||
Баскетбол | |||||||||||||
1 | Всеукраїнська Баскетбольна ліга 16 сезон 2 етап | 26.01.18 28.01.18 | 3 | Дніпро | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
2 | Всеукраїнська Баскетбольна ліга 16 сезон 2 етап | 16.02.18 18.02.18 | 3 | Маріуполь | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
3 | Навчально-тренувальний збір по підготовці к ВЮБЛ | лютий | 14 | Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 14 | 13 | 1 | К | |||
4 | Чемпіонат Донецької області | лютий | 4 | Краматорськ | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
5 | Чемпіонат Донецької області | березень | 4 | Краматорськ | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
6 | Всеукраїнська баскетбольна ліга 16 сезон 3 етап фінал | 27.04.18 29.04.18 | 3 | За призначенням | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
7 | Турнір пам`яті М. Охоменко | червень | 4 | Краматорськ | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
8 | Навчально-тренувальний збір по підготовці к ВЮБЛ | червень | 14 | Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 17 | 16 | 1 | К | |||
9 | Навчально-тренувальний збір по підготовці к ВЮБЛ | серпень | 14 | Святогірськ | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 17 | 16 | 1 | К | |||
10 | Чемпіонат Донецької області | вересень | 4 | Краматорськ | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
11 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга 17 сезон серед юнаків | вересень | 5 | За призначенням | 11 | 10 | 1 | О/К | |||||
12 | Всеукраїнська юнацька Баскетбольна Ліга 17 сезон серед юнаків І етап | жовтень | 4 | За призначенням | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
13 | Чемпіонат Донецької області | 02.10.18 05.10.18 | 4 | Краматорськ | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
14 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна Ліга 17 сезон серед юнаків І етап | жовтень | 4 | За призначенням | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
15 | Відкрита першість Костянтинівського району | грудень | 2 | Костянтинівка | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
16 | Всеукраїнська юнацька Баскетбольна Ліга 17 сезон серед юнаків 2 етап | грудень | 4 | За призначенням | 13 | 12 | 1 | О/К | |||||
Футбол | |||||||||||||
1 | Юнацька першість на призи Президента ФФДО та Почесного Президента ФК «Авангард» - Максима Єфімова | 04.01.18 14.01.18 21.01.18 28.01.18 | 1 1 1 1 | Краматорськ | 29 29 29 29 | 27 27 27 27 | 2 2 2 2 | К К К К | |||||
2 | Зимовий чемпіонат Донецької області | 20.01.18 27.01.18 | 1 1 | Краматорськ Краматорськ | 38 38 | 36 36 | 2 2 | К К | |||||
3 | Зимовий чемпіонат Донецької області | 03.02.18 10.02.18 17.02.18 | 1 1 1 | Краматорськ | 38 19 38 | 36 18 36 | 2 1 2 | К К К | |||||
4 | Навчально-тренувальний збір по підготовці к (ДЮФЛУ) U17 U 15 | березень | 14 | Миколаїв | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 38 | 36 | 2 | К | |||
5 | Всеукраїнські змагання дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) U17 U 15 | квітень | 1 | Краматорськ Суми | 38 38 | 36 36 | 2 2 | К К | |||||
6 | Всеукраїнські змагання дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) U17 U 15 | травень | 1 | Кремінна Полтава | 38 38 | 36 36 | 2 2 | К К | |||||
7 | Чемпіонат Донецької області U 19 | травень | 1 | Кремінна Полтава | 19 19 | 18 18 | 1 1 | К К | |||||
8 | ¼ фіналу дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) U15, U17 | червень | 1 | Дніпро Харків | 19 19 | 18 18 | 1 1 | К К | |||||
9 | Чемпіонат Донецької області U 19 | червень | 1 | Краматорськ Слов’янськ | 19 | 18 | 1 | К | |||||
10 | Навчально-тренувальний збір по підготовці к (ДЮФЛУ) U 19 | липень | 14 | Кремінна Святогірськ | 19 | 18 | 1 | К | |||||
11 | Чемпіонат області U 19 | липень | 1 | Краматорськ Слов’янськ | 19 | 18 | 1 | К | |||||
12 | Навчально-тренувальний збір по підготовці к (ДЮФЛУ) U 14, U 15, U 16, U 17 | серпень | 14 | Бахмут | ДВУОР ІМ.С.БУБКИ | учні, студенти, тренери | 76 | 72 | 4 | К | |||
13 | Чемпіонат Донецької області U 19 | серпень | 1 | Краматорськ Слов’янськ | 19 | 18 | 1 | К | |||||
14 | Чемпіонат дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) | вересень | Маріуполь Миколаїв Кремінна Одеса | 38 | 36 | 2 | К | ||||||
15 | Чемпіонат Донецької області U 19 | вересень | Краматорськ Слов’янськ | 19 | 18 | 1 | К | ||||||
16 | Чемпіонат дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) | жовтень | Харків Маріуполь Кропивницький Миколаїв | 38 | 36 | 2 | К | ||||||
17 | Чемпіонат дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) | листопад | Полтава Маріуполь | 38 | 36 | 2 | К | ||||||
Бокс |
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 171; Нарушение авторского права страницы