Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
1 | Олімпійський урок | 01.09.18 07.09.18 | 1 | За призначенням | ДОВКФВС | Навчальні заклади | |||||||
2 | Олімпійський тиждень | 01.09.18 09.09.18 | - | За призначенням | ДОВКФВС | Навчальні заклади | |||||||
3 | День фізичної культури і спорту | 01.09.18 09.09.18 | - | За призначенням | ДОВКФВС | Навчальні заклади | |||||||
Всеукраїнські масові заходи до Міжнародного Дня студентського спорту | |||||||||||||
1 | Обласні спортивно-масові заходи до Міжнародного Дня студентського спорту | 10.09.18 20.09.18 | - | За призначенням | ДОВКФВС | ЗВО І-ІV р.а. | |||||||
Всеукраїнський фестиваль «Пам’яті голодомору дітей України» серед школярів та студентів | |||||||||||||
1 | Обласний фестиваль «Пам’яті голодомору дітей України» | 15.11.18 18.11.18 | 4 | За призначенням | ДОВКФВС | ЗВО, ЗЗСО | |||||||
Всеукраїнські масові заходи святкування Олімпійського дня | |||||||||||||
1 | Обласні масові заходи святкування Олімпійського дня | липень | - | За призначенням | ДОВКФВС | Навчальні заклади | |||||||
Всеукраїнські та обласні наради, семінари з питань покращення системи фізичного виховання та спорту в навчальних закладах | |||||||||||||
1 | Виїзні наради з питань забезпечення розвитку фізичного виховання та спорту в навчальних закладах | протягом року | - | навчальні заклади міст та районів | ДОВКФВС | Керівництво міст та районів, директори НЗ | |||||||
2 | Обласна семінар-нарада з питань розвитку фізичного виховання та спорту, підвищення рівня рухової активності у ЗПО | січень -грудень | - | Краматорськ Покровськ | ДОВКФВС | Керівники фізичного виховання ЗПО | |||||||
3 | Обласна семінар-нарада з питань розвитку фізичного виховання та спорту, шляхи активізації рухової активності у ЗВО ІІІ-ІV р.а. | січень – грудень | - | Краматорськ Слов’янськ | ДОВКФВС | завідуючи кафедрами фізичного виховання голови СК ЗВО ІІІ-ІV р. а. | |||||||
4 | Обласна семінар-нарада з питань розвитку фізичного виховання та спорту, підвищення рухової активності у ЗВО І-ІІ р.а. | січень – грудень | - | Слов’янськ Бахмут | ДОВКФВС | Керівники фізичного виховання ЗВО І-ІІ р.а. | |||||||
5 | Обласні семінар-наради з тренерами ДЮСШ з питань проведення Гімназіади Донецької області з видів спорту | лютий | 1 | Краматорськ | ДОВКФВС, федерації з видів спорту | тренери-викладачі ДЮСШ | |||||||
6 | Обласна нарада з головами районних та міських методичних об’єднань з фізичного виховання «З досвіду роботи ЗЗСО» | березень | - | Краматорськ Маріуполь | ДОВКФВС | Голови методичних об’єднань | |||||||
7 | Всеукраїнський семінар – нарада з досвіду роботи ЗЗСО | 25.04.18 26.04.18 | 2 | Миколаїв | КФВС | ДОВКФВС | 60 | ||||||
8 | Всеукраїнська координаційно – методична рада з питань розвитку фізичного виховання , фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в ЗПО | 05.06.18 08.06.18 | 4 | За призначенням | КФВС, ДОВКФВС | ДОВКФВС | 50 | ||||||
9 | Урочисте засідання з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту з керівниками навчальних закладів та керівниками фізичного виховання | вересень | 1 | Краматорськ | ДОВКФВС | Навчальні заклади області | |||||||
10 | Всеукраїнський семінар – нарада з досвіду роботи ДЮСШ | 19.10.18 21.10.18 | 2 | За призначенням | КФВС ДОВКФВС | ДОВКФВС | 60 | ||||||
11 | Всеукраїнський семінар – нарада з досвіду роботи ЗВО | 24.10.18 25.10.18 | 2 | Івано-Франківська область | КФВС ДОВКФВС | ДОВКФВС | 60 | ||||||
12 | Всеукраїнська координаційно – методична рада з питань розвитку фізичного виховання , фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в ЗПО | 30.10.18 02.11.18 | 4 | За призначенням | КФВС, ДОВКФВС | ДОВКФВС | 50 | ||||||
13 | Всеукраїнський семінар – нарада з досвіду роботи ЗДО | 21.11.18 22.11.18 | 2 | За призначенням | КФВС, ДОВКФВС | ДОВКФВС | |||||||
14 | Обласний огляд-конкурс на кращий відеоролик спортивного спрямування «Країна майбутнього» | протягом року | - | Міста та райони області | ДОВКФВС | Навчальні заклади | |||||||
ІІІ. Олімпійські види спорту | |||||||||||||
Бадмінтон | |||||||||||||
1 | Чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів 2001 р.н. та молодше (ІV ранг) | 21.02.18 24.02.18 | 4 | Харків | ОСУ, Федерація | ДЮСШ | 6 | 4 | 2 | О/К | |||
2 | Відкритий всеукраїнський турнір з бадмінтону пам'яті С.М. Косенчука | 11.04.18 15.04.18 | 4 | Миколаїв | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 13 | 10 | 3 | О/К | |||
3 | Відкритий Чемпіонат Донецької області з бадмінтону серед молодших юнаків 2007 р.н. та молодше | 13.04.18 15.04.18 | 3 | За призначенням | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 56 | 35 | 7 | 14 | О/К | ||
4 | Чемпіонат Донецької області «Юнацька бадмінтонна ліга» | 13.04.18 15.04.18 | 3 | За призначенням | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 56 | 36 | 6 | 14 | О/К | ||
5 | НТЗ до Чемпіонату України серед молодших юнаків 2007 р.н. та молодше | 10.04.18 23.04.18 | 14 | Святогірськ | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 14 | 12 | 2 | ||||
6 | Чемпіонат України серед молодших юнаків 2007 р.н. та молодше (IV ранг) | 25.04.18 28.04.18 | 4 | Дніпро | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 10 | 8 | 2 | О/К | |||
7 | НТЗ до Чемпіонату України серед молодших юнаків 2006 р.н. та молодше (ІV ранг) | 07.05.18 20.05.18 | 14 | Святогірськ | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 14 | 12 | 2 | ||||
8 | Чемпіонат України серед молодших юнаків 2006 р.н. та молодше (ІV ранг) | 21.05.18 24.05.18 | 4 | Одеса | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 10 | 8 | 2 | О/К | |||
9 | НТЗ до Чемпіонату України серед молодших юнаків 2005 р.н. та молодше | 21.05.18 03.06.18 | 14 | Святогірськ | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 14 | 12 | 2 | ||||
10 | Чемпіонат України серед молодших юнаків 2005 р.н. та молодше (ІV ранг) | 05.06.18 08.06.18 | 4 | Одеса | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 6 | 4 | 2 | О/К | |||
11 | Чемпіонат Донецької області «Юнацька бадмінтонна ліга» | 09.06.18 11.06.18 | 3 | Миколаївка | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 54 | 36 | 6 | 12 | О/К | ||
12 | Всеукраїнські змагання "Кубок незалежності" ( III ранг) | 21.08.18 24.08.18 | 4 | Харків | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 12 | 10 | 2 | О/К | |||
13 | Чемпіонат Донецької області «Юнацька бадмінтонна ліга» | 28.09.18 30.09.18 | 3 | Святогірськ | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 54 | 36 | 6 | 12 | О/К | ||
14 | НТЗ до Чемпіонату України серед молодших юнаків 2008 р.н. та | 19.09.18 02.10.18 | 14 | Святогірськ | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 14 | 12 | 2 | ||||
15 | Чемпіонат України серед молодших юнаків 2008 р.н. та молодше (ІV ранг) | 03.10.18 06.10.18 | 4 | Миколаїв | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 10 | 8 | 2 | О/К | |||
16 | НТЗ до чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н. та молодше (IV ранг) | 03.10.18 16.10.18 | 14 | Святогірськ | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 10 | 8 | 2 | О/К | |||
17 | Чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н. та молодше (IV ранг) | 17.10.18 20.10.18 | 4 | Харків | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 6 | 4 | 2 | О/К | |||
18 | Відкритий всеукраїнський турнір пам"яті А.М. Макарова ( III ранг) | 01.11.18 04.11.18 | 4 | Дніпро | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 12 | 10 | 2 | О/К | |||
19 | Відкритий всеукраїнський турнір пам'яті К.В. Вавілова | 29.11.18 02.12.18 | 4 | Дніпро | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 8 | 6 | 2 | О/К | |||
20 | Чемпіонат Донецької області «Юнацька бадмінтонна ліга» | 14.12.18 16.12.18 | 3 | Святогірськ | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 54 | 36 | 6 | 12 | О/К | ||
21 | Відкритий всеукраїнський турнір | 26.12.18 29.12.18 | 4 | Харків | ОСУ,Федерація | ДЮСШ | 10 | 8 | 2 | О/К | |||
Баскетбол | |||||||||||||
1 | Чемпіонат України перша ліга чоловіки (дорослі) | протягом року | За календарем | ФБУ, ДОАБ; ОСУ | Області, СК | 362 | 300 | 26 | 36 | К | |||
2 | Чемпіонат України Вища ліга чоловіки (дорослі) | протягом року | За календарем | ФБУ, ДОАБ; ОСУ | Області, СК | 362 | 300 | 26 | 36 | К | |||
3 | Чемпіонат України серед юнацьких команд (ВЮБЛ) | протягом року | За призначенням | ФБУ, ДОАБ; ОСУ | Області, СК | 156 | 12 | 72 | 30 | К | |||
4 | Кубок України з баскетболу 3х3«Winter Basket Battle» юнаки | 11.01.18 19.02.18 | 40 | За призначенням | ФБУ, ДОАБ; ОСУ | Обласні СК | 1260 | 900 | 300 | 60 | К | ||
5 | Міжнародний турнір «Різдвяне свято» серед ветеранів | 11.01.18 15.01.18 | 5 | Мукачеве | ФБУ, ДОАБ; ОСУ | Команда Донецької області | 30 | 30 | К | ||||
6 | Кубок України з баскетболу 3х3 «Winter Basket Battl», U-18 | 11.01.18 19.02.18 | 40 | За призначенням | ФБУ, ДОАБ; ОСУ | Обласні СК | 1260 | 900 | 300 | 60 | К | ||
7 | Кубок України з баскетболу 3х3 «Winter Basket Battl» - фінал ( ІІІ, IV ранг) | 26.02.18 | 1 | Київ | ФБУ, ДОАБ; ОСУ | Команда області | 80 | 48 | 12 | 20 | К | ||
8 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки та дівчата 2001 р.н. | січень-травень | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 14 | 12 | 2 | 0 | К | |||
9 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки та дівчата 2002 р.н. | січень-травень | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 14 | 12 | 2 | 0 | К | |||
10 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки дівчата 2003 р.н. | січень-травень | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 14 | 12 | 2 | 0 | К | |||
11 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки та дівчата 2004 р.н. | січень-травень | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 14 | 12 | 2 | 0 | К | |||
12 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки 2005 р.н. | січень-травень | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 14 | 12 | 2 | 0 | К | |||
13 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки та дівчата 2006 р.н. | січень-травень | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 70 | 60 | 10 | К | ||||
14 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки та дівчата 2007 р.н. | січень-травень | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 70 | 60 | 10 | |||||
15 | Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2001 р.н. | січень | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | |||
16 | Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2002 р.н. | лютий | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 92 | 72 | 6 | 14 | К | |||
17 | ХІІІ літня Універсіада України, чол., жінки.,(ІІІ ранг) | 01.01.18 31.06.18 | За призначенням | ДОАБ; ОСУ, ВНЗ, Комітет МОН | ВНЗ | 320 | 70 | 80 | К | ||||
18 | Чемпіонат України з баскетболу серед студентських команд (Студентська баскетбольна ліга України - СБЛУ), чол., жін. | 01.01.18 31.12.18 | 60 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ, ВНЗ, Комітет МОН | ВНЗ | 1500 | 90 | 80 | 30 | К | ||
19 | Всеукраїнські Спортивні ігри серед студентів коледжів (IІІ ранг) | 01.01.18 31.12.18 | 90 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ, Комітет МОН | ВНЗ | 1150 | 90 | 80 | К | |||
20 | Обласна шкільна баскетбольна ліга 3Х3 серед юнаків 2000, 2001, 2002 та молодші | січень - березень | 90 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні шкіл, міста | 150 | 150 | К | ||||
21 | Міжнародний турнір серед ветеранів пам’яті ЗТУ Ф. Маргуліса | 17.02.18 19.02.18 | 3 | Харків | АВБУ ДОАБ, ОСУ | Команди ветеранів | 20 | 20 | К | ||||
22 | Чемпіонат області серед юнаків та дівчата 2003 р.н | березень | 30 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
23 | Всеукраїнські змагання серед команд ПТНЗ (ІV ранг ) | протягом року | За призначенням | ДОАБ, ОСУ Комітет МОН | ПТНЗ | 150 | 100 | 25 | 25 | К | |||
24 | Чемпіонат України (вища ліга жінки, 2 гра) | січень-грудень | За призначенням | ОСУ, ДОАБ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 100 | 48 | 8 | 44 | К | |||
25 | Чемпіонат України серед молодіжних команд жінки | 01.03.18 02.04.18 | 33 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 158 | 112 | 16 | 30 | К | ||
26 | Всеукраїнські ігри ветеранів, чол.50+ | протягом року | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Команди ветеранів | 12 | 12 | К | |||||
27 | Чемпіонат області 3х3 серед юнаків та дівчат 2003 р. та молодші | січень-березень | 90 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
28 | Чемпіонат України серед молодіжних команд – чоловіки | 01.03.18 04.04.18 | 33 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 158 | 158 | К | ||||
29 | Міжнародний Турнір пам’яті Героя України Літвака Б.Д. | 05.03.18 11.03.18 | 7 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | За запрошенням | 117 | 72 | 25 | 20 | К | ||
30 | Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2004 р.н. | квітень | 30 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
31 | Чемпіонат України серед молодіжних команд – фінал (IV ранг) | 02.04.18 30.04.18 | 29 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 158 | 112 | 16 | 30 | К | ||
32 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 серед юнацьких команд фінал – юнаки, та дівчата 2000-2002 р.н. | квітень-травень | 60 | За календарем | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 160 | 96 | 24 | 40 | К | ||
33 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 серед юнацьких команд фінал – юнаки, та дівчата 2003 р.н.та молодші | квітень-травень | 60 | За календарем | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 160 | 96 | 24 | 40 | К | ||
34 | Кубок України з баскетболу 3х3 серед молодіжних команд – етап (юнаки, дівчата) | протягом року | За призначенням За календарем | ФБУ, ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 144 | 100 | 24 | 20 | К | |||
35 | Міжнародний турнір до фіналу чемпіонату світу з баскетболу 3х3 (молодіжна збірна) ІІ ранг | 20.05.18 22.05.18 | 3 | За призначенням | ФБУ, ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 8 | 4 | 2 | 2 | К | ||
36 | Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів аграрних ВНЗ типу технікум, коледж (ІІІ ранг) | 01.04.18 30.04.18 | За призначенням | ФБУ, ДОАБ; ОСУ | ВНЗ | 240 | 40 | 40 | К | ||||
37 | Чеппіонат області пам’яті М.Охоненко серед юнаків 2004 р.н | квітень | 3 | Краматорськ | ДОАБ, ОСУ | Команди міст України | 96 | 88 | 8 | 12 | К | ||
38 | Першість області серед дівчат 2004 р.н | квітень | 30 | Дружківка | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 96 | 88 | 8 | 12 | К | ||
39 | Чемпіонат області на призи ЗМС України В.Буренок серед юнаків та дівчат 2007 р.н. | травень | 30 | Краматорськ | ДОАБ, ОСУ | Команди міст України | 170 | 144 | 12 | 14 | К | ||
40 | Чемпіонат України фінал серед школярів з баскетболу 3х3 серед юнаки та дівчата | травень | 30 | Київ | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 60 | 40 | 8 | 12 | К | ||
41 | Обласний турнір з баскетболу 3х3 присвячений Дню захисту дітей | травень | 1 | Краматорськ | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 60 | 40 | 8 | 12 | К | ||
42 | Чемпіонат Європи серед ветеранів чоловіки 50+ | червень | 30 | Хорватія | ДОАБ, ОСУ | Команди ветеранів | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
43 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (молодь) – етап IV ранг | 10.06.18 11.06.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
44 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (суперліга) – етап ІІІ ранг | 10.06.18 11.06.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 52 | 32 | 8 | 12 | К | ||
45 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (молодь) – етап IV ранг | 11.06.18 | 1 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
46 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (суперліга) – етап ІІІ ранг | 11.06.18 | 1 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
47 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (суперліга ) – етап ІІІ ранг | 11.06.18 12.06.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
48 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (молодь) - етап | 17.06.18 18.06.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
49 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (молодь) – етап IV ранг | 17.06.18 18.06.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
50 | Чемпіонат світу з баскетболу 3х3 (національна збірна ) – ІІ ранг | 15.06.18 22.06.18 | 8 | Філіпіни | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 7 | 4 | 2 | 1 | К | ||
51 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (молодь) - етап IV ранг | 24.06.18 25.06.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
52 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (суперліга дівчата ) – етап IІІ ранг | 25.06.18 | 1 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
53 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (молодь) - етап | 01.07.18 02.07.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
54 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (молодь) - етап IV ранг | 15.07.18 16.07.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
55 | Чемпіонат Європи серед студентів ІІ ранг | 16.07.18 23.07.18 | 8 | Мишкольц (Угорщина) | ДОАБ, ОСУ | ВНЗ | 24 | 6 | - | К | |||
56 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (молодь) - етап | 22.07.18 23.07.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
57 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (суперліга) - тури, етапи IІІ ранг | 29.07.18 30.07.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
58 | Фінал Чемпіонату Європи (юніорська збірна) ІІ ранг | 02.08.18 11.08.18 | 10 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 16 | 12 | 3 | 1 | К | ||
59 | Чемпіонат Європи з баскетболу 3х3 молодіжна збірна – ІІ ранг | 04.06.18 06.08.18 | 3 | За рішенням федерації | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 8 | 4 | 2 | 2 | К | ||
60 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (молодь) - етап | 06.08.18 07.08.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
61 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (молодь) - етап IV ранг | 12.08.18 13.08.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
62 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (суперліга) - етап IV ранг | 12.08.18 13.08.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
63 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (суперліга) - етап IІІ ранг | 19.08.18 20.08.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
64 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (молодь) – фінал IV ранг | 23.08.18 24.08.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 108 | 80 | 8 | 20 | К | ||
65 | Обласний турнір з стрітболу серед юнаків присвячений дню Незалежності України | серпень | 1 | Краматорськ | ДОАБ, ОСУ | Збірні команди | 110 | 80 | 15 | 15 | К | ||
66 | Всеукраїнські ігри ветеранів чол.40 +50+,60+ | вересень | 30 | За календарем | ДОАБ, ОСУ | Команди ветеранів | 24 | 24 | К | ||||
67 | Чемпіонат України ігри ветеранів 45+,55+, 65+ | серпень | 30 | За календарем | ДОАБ, ОСУ | Команди ветеранів | 182 | 150 | 4 | К | |||
68 | XXIХ Всесвітня літня Універсіада | 19.08.18 30.08.18 | 12 | Тайбей (Китай) | ДОАБ, ОСУ | Збірна студентів України | 24 | 6 | - | 4 | К | ||
69 | Аматорська баскетбольна ліга | вересень-травень | 72 | За календарем | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 182 | 150 | 20 | 12 | К | ||
70 | Фінал чемпіонату Європи з баскетболу 3х3 (молодіжна збірна) | 04.09.18 11.09.18 | 8 | За призначенням | ФБУ, ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 8 | 4 | 2 | 2 | К | ||
71 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 (кадетські команди) - фінал | 23.09.18 24.09.18 | 2 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 160 | 96 | 24 | 40 | К | ||
72 | Шкільна баскетбольна ліга | вересень-травень | 72 | За календарем | ДОАБ, ОСУ | Збірні шкіл, міст та районів | 300 | 250 | 30 | 20 | К | ||
73 | Чемпіонат області серед юнаків та дівчат, присвячений Дню фізичної культури та спорту | вересень | 30 | Маріуполь, Краматорськ, Дружківка | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 310 | 240 | 40 | 30 | К | ||
74 | Всеукраїнський турнір пам’яті О. Короля серед юнаків 2005 р.н. | вересень | 30 | Харків | ФБХО, ДОАБ, ОСУ | Команди міст та областей України | 14 | 12 | 2 | К | |||
75 | Першість Донецької області серед юнаків та дівчата 2005 р.н. | вересень | 30 | Краматорськ | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 14 | 2 | 2 | К | |||
76 | Турнір присвячений А. Реви чоловічі команди | вересень | 30 | За календарем | ДОАБ, ОСУ | Спортивні клуби | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
77 | Всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті ЗТУ В.Романця серед чоловічих команд Вищої ліги | вересень | 30 | Маріуполь | ДОАБ, ОСУ | Спортивні клуби | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
78 | Кубок України І ліга чоловіки | вересень-грудень | 120 | За календарем | ДОАБ, ОСУ | Спортивні клуби | 360 | 240 | 40 | 80 | К | ||
79 | Кубок України вища ліга жінки | вересень-грудень | 120 | За календарем | ДОАБ, ОСУ | Спортивні клуби | 360 | 240 | 40 | 80 | К | ||
80 | Міжнародний турнір серед юнаків 2002 р.н | вересень | 3 | За календарем | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 14 | 12 | 2 | К | |||
81 | Кубок України з баскетболу 3х3 «Winter Basket Battl»,U-18, етапи, тури | 01.10.18 31.12.18 | 92 | З роз’їздами | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 1359 | 999 | 300 | 60 | К | ||
82 | Першість Донецької області серед юнаків та дівчата 2006 р.н. | жовтень | 3 | Краматорськ | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
83 | Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2002 р.н | жовтень | 4 | Дружківка | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
84 | Всеукраїнський турнір серед дівчат пам’яті Ю. Шавгарова | жовтень | 3 | Миргород | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 14 | 12 | 2 | К | |||
85 | Всеукраїнській турнір пам’яті В. Побегайло юнаки 2006 р.н | жовтень | 4 | Краматорськ | ДОАБ, ОСУ | Команди міст та областей України | 96 | 88 | 8 | 12 | К | ||
86 | Першість Донецької області (студенти) | жовтень-листопад | 60 | Краматорськ | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст | 96 | 88 | 8 | К | |||
87 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки та дівчата 2000 р.н. | вересень-грудень | 120 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
88 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки та дівчата 2001 р.н. | вересень-грудень | 120 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
89 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки та дівчата 2002 р.н. | вересень-грудень | 120 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
90 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки та дівчата 2003 р.н. | вересень-грудень | 120 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
91 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки 2004 р.н. | вересень-грудень | 120 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
92 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки та дівчата 2005 р.н. | вересень-грудень | 120 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
93 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки та дівчата 2006 р.н. | вересень-грудень | 120 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
94 | Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга юнаки та дівчата 2007 р.н. | вересень-грудень | 120 | За призначенням | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст, ДЮСШ та СК | 118 | 96 | 8 | 14 | |||
95 | Кубок України з баскетболу 3х3 «Winter Basket Battl»,U-18, етапи, тури | 11.11.18 31.12.18 | 51 | З роз’їздами | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 1359 | 999 | 300 | 60 | К | ||
96 | Всеукраїнський турнір пам’яті О. Подлубного | листопад | 3 | Дружківка | ДОАБ, ОСУ | Команди міст та областей України | 118 | 96 | 8 | 14 | К | ||
97 | Першість Донецької області серед юнаків 2007 р.н. | листопад | 3 | Краматорськ | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 92 | 72 | 6 | 14 | К | ||
98 | Першість Донецької області серед дівчат 2007 р.н. | листопад | 3 | Дружківка | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 92 | 72 | 6 | 14 | К | ||
99 | Чемпіонат України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків (молодша, старша, середня вікові групи) етапи, тури | 11.11.18 24.12.18 | 44 | З роз’їздами | ДОАБ, ОСУ | Збірні міст та районів, ДЮСШ, СК | 1260 | 900 | 300 | 60 | К | ||
100 | Кубок України пам’яті МСМК М. Баглея чол. 50+,60+ | 16.11.18 19.11.18 | 4 | Київ | АВБУ | Команди ветеранів | 24 | 24 | К | ||||
101 | Всеукраїнський турнір серед ветеранів пам’яті МС С. Коненко чоловіки 45+ | 25.11.18 27.11.18 | 3 | Дружківка | ДОАБ, ОСУ | Команди ветеранів | 92 | 72 | 6 | 14 | К | ||
Бейсбол | |||||||||||||
1 | Чемпіонат України, Вища Ліга (І тур) | 28.04.18 29.04.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
2 | Чемпіонат України, Вища Ліга (ІІ тур) | 05.05.18 06.05.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
3 | Чемпіонат України, Вища Ліга (ІІІ тур) | 12.05.18 13.05.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
4 | Чемпіонат України серед юніорів U-18 | 16.05.18 20.05.18 | 5 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
5 | Чемпіонат України серед кадетів U-15 | 22.05.18 25.05.18 | 4 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
6 | Чемпіонат України, Вища Ліга (ІV тур) | 26.05.18 27.05.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
7 | Чемпіонат України, Вища Ліга (V тур) | 23.06.18 24.06.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
8 | Чемпіонат України, Вища Ліга (VІ тур) | 18.08.18 19.08.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
9 | Чемпіонат України, Вища Ліга (VІІ тур) | 25.08.18 26.08.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
10 | Чемпіонат України, Вища Ліга (VІІІ тур) | 08.09.18 09.09.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
11 | Чемпіонат України, Вища Ліга (ІХ тур) | 15.09.18 16.09.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
12 | Чемпіонат України серед шкіл-інтернатів дітей-сиріт | 21.09.18 24.09.18 | 4 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
13 | Чемпіонат України, Вища Ліга (Х тур) | 22.09.18 23.09.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
14 | Кубок України (попередній етап) | 22.09.18 23.09.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
15 | Кубок України (1/4 фіналу) | 29.09.18 30.09.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
16 | Кубок України (1/2 фіналу) | 06.10.18 07.10.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
17 | Кубок України (фінал) | 13.10.18 14.10.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
18 | Кубок України (фінал) | 20.10.18 21.10.18 | 2 | За призначенням | ММСУ, BSU | Області | 20 | 19 | 1 | К | |||
Бокс | |||||||||||||
1 | Відкритий чемпіонат Донецької області з боксу серед чоловіків, молоді та юнаків пам’яті Заслуженого тренера України В.М.Смирнова | 09.01.2018 13.01.2018 | 5 | Маріуполь | ОСУ, РФБДО, Маріупольська міська рада | Міста, райони | 167 | 122 | 25 | 20 | О/К | ||
2 | Зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків | 23.01.2018 27.01.2018 | 5 | Покровськ | ММСУ,ФБУ, ОСУ, РФБДО, Покровська МР, міська федерація | Області | 238 | 168 | 50 | 20 | О/К | ||
3 | Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків | 24.01.2018 28.01.2018 | 5 | Харків | ММСУ, ФБУ | За запрошенням | 3 | 2 | 1 | ||||
4 | Чемпіонат Донецької області з боксу серед юніорів (2002-2003 р.н.) | 25.01.2018 27.01.2018 | 3 | Покровськ | РФБДО, ОСУ, Покровська міська рада | Міста, райони | 107 | 52 | 35 | 20 | О/К | ||
5 | Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат | 05.02.2018 11.02.2018 | 7 | Рівне | ММСУ,ФБУ | Області | 7 | 5 | 2 | О/К | |||
6 | Чемпіонат України з боксу серед юнаків | 12.02.2018 18.02.2018 | 7 | Бердянськ | ММСУ,ФБУ | Області | 30 | 25 | 5 | О/К | |||
7 | Чемпіонат України з боксу серед молоді | 12.02.2018 18.02.2018 | 7 | Херсон | ММСУ,ФБУ | Області | 12 | 10 | 2 | О/К | |||
8 | 42 відкрита першість ДО СДЮСШОР з боксу (молодь 2000-2001 р.н., юніори 2002-2003 р.н.) | 14.02.2018 17.02.2018 | 4 | Покровськ | ДО СДЮСШОР з боксу | Міста, райони | 55 | 30 | 5 | 20 | О | ||
9 | Міжнародна матчева зустріч з боксу серед чоловіків | 16.02.2018 18.02.2018 | 3 | Бровари | ММСУ,ФБУ | Області | 4 | 2 | 2 | К | |||
10 | Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків «Кубок Б. Хмельницького» | 26.02.2018 04.03.2018 | 7 | Черкаси | ММСУ,ФБУ | За запрошенням | 12 | 10 | 2 | О | |||
11 | Гімназіада України | 26.02.2018 04.03.2018 | 7 | За призначенням | МОН, ФБУ | Області | 15 | 13 | 2 | О/К | |||
12 | Відкритий турнір Донецької області з боксу «Кубок шахтарської гвардії» (молодь 2000-2001 р.н., юніори 2002-2003 р.н., юнаки 2004-2005 р.н.) | 27.02.2018 03.03.2018 | 5 | Селидове | РФБДО, Селидівська міська рада, міська федерація | Міста, райони, спортивні організації | 165 | 120 | 30 | 15 | О/К | ||
13 | Кубок України з боксу серед чоловіків | 01.03.2018 31.12.2018 | 298 | З роз’їздами | ММСУ,ФБУ | Області | 12 | 10 | 2 | О/К | |||
14 | Міжнародний турнір з боксу серед юніорів | 05.03.2018 10.03.2018 | 6 | Грузія | AIBA | Країни | 2 | 1 | 1 | О/К | |||
15 | Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед жінок-дорослих, молоді, юніорок та дівчат | 05.03.2018 11.03.2018 | 7 | Надвірна | ММСУ, ФБУ | Області | 4 | 3 | 1 | О/К | |||
16 | Чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків до 22 років | 24.03.2018 02.04.2018 | 10 | Румунія | AIBA, EUBC | Країни | 4 | 2 | 2 | О/К | |||
17 | Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам’яті 68-и героїв десантників | березень | 6 | Миколаїв | ММСУ,ФБУ | Області | 3 | 2 | 1 | О/К | |||
18 | Відкритий обласний турнір з боксу пам’яті О.Комарова | 27.03.2018 28.03.2018 | 2 | Українськ | Українська МР, міська федерація | Міста, райони, спортивні організації | 80 | 60 | 10 | 10 | О/К | ||
19 | Всеукраїнський відкритий турнір з боксу серед юнаків пам’яті А.М. Кліманова | 26.03.2018 01.04.2018 | 7 | Харків | ММСУ,ФБУ | Області | 8 | 6 | 2 | О/К | |||
20 | Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів | 03.04.2018 08.04.2018 | 6 | Моршин | ММСУ,ФБУ | Області | 6 | 4 | 2 | О/К | |||
21 | Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків класу «А» пам’яті М. Мангера | 09.04.2018 15.04.2018 | 7 | Херсон | ММСУ,ФБУ | Області | 8 | 6 | 2 | О/К | |||
22 | Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті П.Р. Поповича | 17.04.2018 22.04.2018 | 6 | Біла Церква | ММСУ,ФБУ | Області | 8 | 6 | 2 | О/К | |||
23 | Чемпіонат Європи з боксу серед молоді (чоловіки та жінки) | 17.04.2018 26.04.2018 | 10 | Італія | AIBA, EUBC | Країни | 5 | 3 | 2 | О/К | |||
24 | Відкритий турнір «Майбутнє Донбасу» (молодь 2000-2001 р.н., юніори 2002-2003 р.н., юнаки 2004-2005 р.н.) | 21.04.2018 | 1 | Мар’їнка | Мар’їнська РДА, м. Мар’їнка | Міста, райони, спортивні організації | 70 | 50 | 10 | 10 | О/К | ||
25 | Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків | 25.04.2018 29.04.2018 | 5 | Харків | ММСУ, ФБУ | За запрошенням | 8 | 6 | 2 | - | |||
26 | Відкритий обласний турнір, присвячений Дню Перемоги, ГРС О.Є. Дударенко (чоловіки, юнаки 2004-2005 р.н., школяри 2006-2007 р.н.) | 02.05.2018 05.05.2018 | 4 | Мирноград | Мирноградська міська рада, міська федерація | Міста, райони, спортивні організації | 100 | 80 | 10 | 10 | О/К | ||
27 | Відкритий чемпіонат ФСТ «Україна» з боксу серед чоловіків та молоді | 06.05.2018 10.05.2018 | 5 | Южноукраїнськ | ФСТ | Області | 13 | 10 | 3 | О/К | |||
28 | Кубок проф. робітників вугільної промисловості ДП «Селидіввугілля» з боксу (юніори 2002-2003 р.н., юнаки 2004-2005 р.н.) | 18.05.2018 19.05.2018 | 2 | Українськ | Українська МР, ДП, міська федерація, | Міста, райони, спортивні організації | 100 | 80 | 10 | 10 | О/К | ||
29 | Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті П. Мицика | 21.05.2018 26.05.2018 | 5 | Івано-Франківськ | ММСУ,ФБУ | За запрошенням | 8 | 6 | 2 | О/К | |||
30 | Чемпіонат Європи з боксу серед юнаків та дівчат | 21.05.2018 30.05.2018 | 10 | Болгарія | AIBA, EUBC | Країни | 4 | 2 | 2 | О/К | |||
31 | Обласний турнір з боксу «Відкритий ринг», присвячений Міжнародному дню захисту дітей (юнаки 2004-2005 р.н.) | 30.05.2018 02.06.2018 | 4 | Вугледар | Вугледарська міська рада, міська федерація | Міста, райони, спортивні організації | 90 | 60 | 20 | 10 | О/К | ||
32 | Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті ЗТУ Ю.Ю. Беладзе | 04.06.2018 10.06.2018 | 7 | Запоріжжя | ММСУ,ФБУ | Області | 8 | 6 | 2 | О/К | |||
33 | Регіональний турнір з боксу, присвячений Міжнародному дню захисту дітей (юнаки 2004-2005 р.н., школяри 2006-2007 р.н.) | 05.06.2018 09.06.2018 | 5 | Покровськ | ДОСДЮСШОР з боксу, Покровська міська рада | Міста, райони, спортивні організації | 130 | 100 | 20 | 10 | О/К | ||
34 | Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам’яті ЗТУ В.П. Звєрєва | 11.06.2018 17.06.2018 | 7 | Кропивницький | ММСУ,ФБУ | Області | 12 | 10 | 2 | О/К | |||
35 | Абсолютний чемпіонат України з боксу серед чоловіків | 25.06.2018 01.07.2018 | 7 | Вінниця | ММСУ,ФБУ | Області | О/К | ||||||
36 | Чемпіонат України з боксу серед студентів | Липень | 7 | За призначенням | МОН, ФБУ | Навчальні заклади | 12 | 10 | 2 | О/К | |||
37 | Кубок України з боксу серед жінок, відкритий всеукраїнський турнір серед жінок-молоді, юніорок та дівчат | 09.07.2018 15.07.2018 | 7 | Каменець-Подільський | ММСУ,ФБУ | Області | 6 | 5 | 1 | О/К | |||
38 | Міжнародний турнір з боксу серед молоді класу «А» на призи братів Кличків | 09.07.2018 15.07.2018 | 7 | Бердичів | ММСУ,ФБУ | Області | 5 | 4 | 1 | О/К | |||
39 | Чемпіонат Донецької області з боксу серед юніорів та дорослих та відкритий турнір «Кубок дружніх націй» (юнаки, молодь) | Липень | 5 | Бахмут | ОСУ, РФБДО, відділення НОК, Бахмутська міська рада | Міста, райони, спортивні організації | 165 | 120 | 25 | 20 | О/К | ||
40 | Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків класу «А» «Меморіал С.Трестіна» | 16.07.2018 22.07.2018 | 7 | Одеса | ММСУ,ФБУ | За запрошенням | 8 | 6 | 2 | О/К | |||
41 | Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед жінок | 06.08.2018 11.08.2018 | 6 | За призначенням | ММСУ,ФБУ | Області | 1 | 1 | О/К | ||||
42 | Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків «Пам`ять» | 06.08.2018 12.08.2018 | 7 | Херсон | ММСУ,ФБУ | Області | 8 | 6 | 2 | О | |||
43 | Чемпіонат України з боксу серед юніорів | 06.08.2018 12.08.2018 | 7 | За призначенням | ММСУ,ФБУ | Області | 18 | 15 | 3 | О/К | |||
44 | Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті Є. Кужельного | 19.08.2018 24.08.2018 | 6 | Хмельницький | ММСУ,ФБУ | Області | О/К | ||||||
45 | Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків | 20.08.2018 26.08.2018 | 7 | Кирилівка | ММСУ,ФБУ | Області | 13 | 10 | 3 | О/К | |||
46 | Чемпіонат Донецької області з боксу серед юнаків (перехідний) та юніорів (перехідний) | вересень | 5 | За призначенням | ОСУ, РФБДО | Міста, райони, спортивні організації | 165 | 120 | 25 | 20 | О/К | ||
47 | Меморіал Макара Мазая | вересень | 5 | Маріуполь | ОСУ, РФБДО, Маріупольська МР | Міста, райони, спортивні організації | 165 | 120 | 25 | 20 | О/К | ||
48 | Чемпіонат світу з боксу серед студентів | 02.09.2018 07.09.2018 | 6 | Росія | AIBA | Країни | 5 | 3 | 2 | О/К | |||
49 | Чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22-х років | 10.09.2018 16.09.2018 | 7 | За призначенням | ММСУ,ФБУ | Області | 12 | 10 | 2 | О/К | |||
50 | Чемпіонат світу з боксу серед молоді (чоловіки та жінки) | 10.09.2018 23.09.2018 | 14 | За призначенням | AIBA | Країни | О/К | ||||||
51 | ІІІ Літні Юнацькі Олімпійські Ігри | 05.10.2018 18.10.2018 | 14 | Аргентина | МОК | Країни | О/К | ||||||
52 | Відкритий турнір (молодь 2000-2001 р.н., юніори 2002-2003 р.н., юнаки 2004-2005 р.н.) | 06.10.2018 | 1 | Мар’їнка | Мар’їнська РДА, м. Мар’їнка | Міста, райони, спортивні організації | 90 | 60 | 20 | 10 | О/К | ||
53 | Чемпіонат Донецької області з боксу серед молоді – перехідний та турнір на призи МСМК з боксу О. Гурова (дорослі) | жовтень | 5 | Маріуполь | ОСУ, РФБДО, Маріупольська МР, КДЮСШ Лідер | Міста, райони, спортивні організації | 120 | 80 | 20 | 20 | О/К | ||
54 | Кубок України з боксу серед чоловіків | 08.10.2018 14.10.2018 | 7 | Запоріжжя | ММСУ,ФБУ | Області | 18 | 15 | 3 | О/К | |||
55 | Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів та юніорок | 08.10.2018 17.10.2018 | 10 | Анапа | AIBA, EUBC | Країни | 2 | 1 | 1 | О/К | |||
56 | Чемпіонат України з боксу серед юнаків (перехідний) | 15.10.2018 21.10.2018 | 7 | Житомир | ММСУ,ФБУ | Області | 30 | 25 | 5 | О/К | |||
57 | Чемпіонат України з боксу серед юніорів (перехідний) | 29.10.2018 04.11.2018 | 7 | Одеса | ММСУ,ФБУ | Області | 18 | 15 | 3 | О/К | |||
58 | XХVIII Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків на призи ЗМС СРСР В.Мірошниченко | листопад | 5 | Селидове | ОСУ, РФБДО, відділення НОК, Селидівська МР | Міста, райони, спортивні організації | 320 | 240 | 50 | 30 | О/К | ||
59 | Чемпіонат України з боксу серед молоді (перехідний) | 05.11.2018 11.11.2018 | 7 | Житомир | ММСУ,ФБУ | Області | 12 | 10 | 2 | О/К | |||
60 | Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків «Визволення» | 06.11.2018 11.11.2018 | 6 | Київ | ММСУ,ФБУ | Області | 4 | 3 | 1 | О/К | |||
61 | Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті С.Г.Арутюнова (молодь, юніори, юнаки) | листопад-грудень | 5 | Добропілля | Добропільська МР, міська федерація | Міста, райони | 200 | 150 | 30 | 20 | О/К | ||
62 | Чемпіонат України з боксу серед чоловіків | 03.12.2018 09.12.2018 | 7 | За призначенням | ММСУ,ФБУ | Області | 12 | 10 | 2 | О/К | |||
63 | Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків | 05.12.2018 09.12.2018 | 5 | Коломия | ММСУ,ФБУ | Області | 8 | 6 | 2 | О/К | |||
64 | Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів на призи ЗМС С.П. Данильченка | 05.12.2018 09.12.2018 | 5 | Харків | ММСУ,ФБУ | Області | 8 | 6 | 2 | О/К | |||
65 | Чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат (перехідний), Всеукраїнський відкритий турнір з боксу серед жінок пам’яті В.Т. Дем’янова | 11.12.2018 16.12.2018 | 6 | Івано-Франківськ | ММСУ,ФБУ | Області | 6 | 4 | 2 | О/К | |||
66 | Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті Б.К. Андреєва | 17.12.2018 23.12.2018 | 7 | Харків | ММСУ,ФБУ | Області | 6 | 4 | 2 | О/К | |||
Боротьба вільна | |||||||||||||
1 | Чемпіонат Донецької області серед чоловіків та жінок до 23 років | 11.01.18 13.01.18 | 3 | Слов’янськ | ОСУ, ГО ДОФВБ | Міста, райони, ФСТ | 150 | 110 | 18 | 22 | О/К | ||
2 | Відкритий Всеукраїнський турнір ЗТ УРСР Л.О.Дуная серед кадетів (2001-2002 р.н.) (ІVранг) | 18.01.18 21.01.18 | 3 | Харків | Харківська ОФБ | За запрошенням | 170 | 120 | 20 | 30 | О | ||
3 | Відкритий Всеукраїнський турнір серед юніорів та юніорок (1998-2000 р.н., юн. та дів. 2001-2003 р.н.) (ІVранг) | 03.02.18 04.02.18 | 2 | Кривий Ріг | Міська Федерація боротьби | За запрошенням | 255 | 200 | 40 | 15 | O/К | ||
4 | Відкритий турнір «Колізей» серед юнаків та дівчат (2003-2004 р.н.) (ІVранг) | 04.02.18 05.02.18 | 2 | Харків | Харківська ОФБ | За запрошенням | 310 | 240 | 40 | 30 | О | ||
5 | Чемпіонат України серед чоловіків та жінок до 23 років | 05.02.18 09.02.18 | 5 | Полтава | ММСУ | області, ФСТ | 540 | 450 | 50 | 40 | О/К | ||
6 | Чемпіонат Донецької області серед серед юнаків та дівчат (2001-02 р.н.) | 10.02.18 12.02.18 | 3 | Бахмут | ОСУ, ГО ДОФВБ | Міста, райони, ФСТ | 150 | 110 | 18 | 22 | О/К | ||
7 | Відкритий Всеукраїнський турнір І.Шемякіна серед юнаків дівчат (2001-2002 р.н.) (ІVранг) | 13.02.18 15.02.18 | 3 | Полтава | Полтавська ОФБ | За запрошенням | 21 | 15 | 4 | 2 | О | ||
8 | Відкритий Всеукраїнський турнір «Наші надії» серед юнаків дівчат (2001-2002 р.н.) (ІVранг) | 19.02.18 21.02.18 | 3 | Херсон | Херсонська ОФБ | За запрошенням | 21 | 15 | 4 | 2 | О | ||
9 | Відкритий турнір до дня виводу військ із Афганістану серед юнаків та дівчат (ІVранг) | 24.02.18 25.02.18 | 2 | Краматорськ | ГО ДОФВБ | За запрошенням | 160 | 120 | 20 | 20 | О | ||
10 | Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям і тренерам (чоловіки, жінки) (ІІ ранг) | 28.02.18 05.03.18 | 6 | Київ | ММСУ | За запрошенням | 365 | 200 | 50 | 65 | О | ||
11 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (2001-2002 р.н.) (ІVранг) | 05.03.18 09.03.18 | 5 | Бахмут | ММСУ | області, ФСТ | 540 | 450 | 50 | 40 | О/К | ||
12 | Чемпіонат Донецької області серед юніорів та юніорок (1998-2000 р.н.) | 09.03.18 11.03.18 | 3 | Слов’янськ | ОСУ, ГО ДОФВБ | Міста, райони, ФСТ | 160 | 120 | 18 | 22 | О/К | ||
13 | Всеукраїнський турнір О.Оніщука (юніори 1997-1999 р.н., жінки) (ІІІ-ІV ранг) | 10.03.18 12.03.18 | 3 | Хмельницький | Хмельницька ОФБ | За запрошенням | 180 | 140 | 20 | 20 | О | ||
14 | Кубок світу серед жінок (ІІ ранг) | 14.03.18 19.03.18 | 6 | Японія | United world wrestling | Україна | 16 | 11 | 5 | 1 | О | ||
15 | Чемпіонат Європи серед чоловіків до 23 років (ІІ ранг) | 18.03.18 27.04.18 | 10 | Туреччина | United world wrestling | Укpаїна | 18 | 10 | 7 | 1 | О/К | ||
16 | Відкритий Всеукраїнський турнір О.Саакяна серед чоловіків (ІІІ ранг) | 18.03.18 19.03.18 | 2 | Харків | Харківська ОФБ | За запрошенням | 19 | 15 | 2 | 2 | О | ||
17 | Чемпіонат Європи серед жінок до 23 років (ІІ ранг) | 20.03.18 25.03.18 | 5 | Туреччина | United world wrestling | Укpаїна | 16 | 10 | 6 | 0 | О/К | ||
18 | Всеукраїнський турнір пам’яті МСМК чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігора Первачука (юнаки та дівчата 2003-2005 р.р.н.) (ІV ранг) | 22.03.18 23.03.18 | 2 | Львів | Львівська міська Федерація | За запрошенням | 255 | 200 | 40 | 15 | O/К | ||
19 | Міжнародний турнір В.Фрайденфельда (юніори, юніорки) (ІІ ранг) | 24.03.18 28.03.18 | 5 | Латвія | Латвійська ФВБ | 25 | 16 | 8 | 1 | О | |||
20 | Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (1998-2000 р.н.) (ІІІ ранг) | 26.03.18 30.03.18 | 5 | Одеська обл. | ММСУ | області, ФСТ | 440 | 350 | 50 | 40 | О/К | ||
21 | Всеукраїнський турнір присвячений видатним тренерам і спортсменам (юнаки та дівчата 2000-2001 р.р.н.) (ІVранг) | 28.03.18 30.03.18 | 3 | Ковель | Волинська ОФБ | За запрошенням | 240 | 200 | 20 | 20 | О/К | ||
22 | Всеукраїнський турнір «Олімпійські надії» серед юнаків і дівчат 2000-01 р.р.н. (ІVранг) | 04.04.18 06.04.18 | 3 | Біла Церква | Київська ОФБ | За запрошенням | 24 | 20 | 2 | 2 | О | ||
23 | Відкритий всеукраїнський турнір «Юний динамівець» серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н. (ІІІ ранг) | 05.04.18 07.04.18 | Харків | ФСТ Динамо | За запрошенням | 320 | 250 | 50 | 20 | О/К | |||
24 | Відкритий Всеукраїнський турнір на призи дворазового чемпіона світу М. Харачури серед юнаків та дівчат) (ІVранг) | 11.04.18 13.04.18 | 3 | Маріуполь | ГО ДОФВБ | За запрошенням | 200 | 150 | 25 | 25 | О | ||
25 | VІІ Всеукраїнський турнір пам'яті ветеранів борців Дніпровщини серед юнаків (2003-2004 р.н.) (ІVранг) | 12.04.18 14.04.18 | 3 | Дніпро | Дніпровська ОФБ | За запрошенням | 250 | 200 | 20 | 30 | О/К | ||
26 | Всеукраїнський турнір «Кубок Мелітополя» серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг) | 12.04.18 14.04.18 | 3 | Мелітополь | Запорізька ОФБ | Області, ФСТ | 395 | 300 | 50 | 45 | К | ||
27 | Міжнародний турнір Кубок Федерації Азербайджану (юніори, кадети) (ІІ ранг) | 12.04.18 18.04.18 | 7 | Азербайджан | Азербайджан | Укpаїна | 16 | 8 | 7 | 1 | О | ||
28 | Кубок України серед ветеранів спорту (ІVранг) | 14.04.18 16.04.18 | 3 | За призначенням | ММСУ | області, ФСТ | 250 | 200 | 20 | 30 | О/К | ||
29 | Всеукраїнський турнір МС СССР С.А.Сітайло серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н. ( ІVранг) | 18.04.18 20.04.18 | 3 | Новоград-Волинський | Н.Волинська міська федерація | За запрошенням | 315 | 240 | 35 | 40 | О/К | ||
30 | Всеукраїнський турнір присвячений ветеранам «Боротьба Прикарпаття» серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н. ( ІVранг) | 21.04.18 23.04.18 | 3 | Івано-Франківськ | Івано-Франківська міська федерація | Укpаїна області, ФСТ | 380 | 300 | 50 | 30 | О/К | ||
31 | Чемпіонат Європи серед чоловіків (ІІ ранг) | 30.04.18 06.05.18 | 10 | Росія | United world wrestling | Укpаїна | 15 | 8 | 6 | 1 | О/К | ||
32 | Чемпіонат Європи серед жінок (ІІ ранг) | 30.04.18 06.05.18 | 6 | Росія | United world wrestling | Укpаїна | 14 | 8 | 6 | 0 | О/К | ||
33 | ХVІІ Всеукраїнський турнір «Кубок Токмака» до Дня Перемоги серед юн. та дів. (2002-04 р.н.) (ІVранг) | 05.05.18 07.05.18 | 3 | Токмак | Запорізька ОФБ | області, ФСТ | 380 | 300 | 50 | 30 | О/К | ||
34 | Всеукраїнський турнір «Чорне море» (ІІІ ранг) | 05.05.18 07.05.18 | 3 | Одеса | Одеська ОФБ | області, ФСТ | 20 | 16 | 2 | 2 | О | ||
35 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. (ІVранг) | 07.05.18 11.05.18 | 5 | Миколаїв | ММСУ | області, ФСТ | 440 | 340 | 50 | 50 | О/К | ||
36 | Чемпіонат Європи серед юнаків (ІІ ранг) | 06.05.18 14.05.18 | 10 | Укpаїна | United world wrestling | Укpаїна | 15 | 8 | 6 | 1 | О/К | ||
37 | Чемпіонат Європи серед дівчат (ІІ ранг) | 08.05.18 12.05.18 | 6 | Укpаїна | United world wrestling | Укpаїна | 14 | 8 | 6 | 0 | О/К | ||
38 | Чемпіонат Донецької області серед чоловіків та жінок | 11.05.18 13.05.18 | 3 | Покровськ | ОСУ, ГО ДОФВБ | Міста, райони, ФСТ | 160 | 120 | 18 | 22 | О/К | ||
39 | Всеукраїнський турнір «Торецькі ігри» на призи І.Рибака серед юнаків та дівчат (ІVранг) | 18.05.18 20.05.18 | 3 | Торецьк-Святогіря | Міська федерація боротьби | За запрошенням | 260 | 120 | 20 | 20 | О | ||
40 | Чемпіонат Європи серед чоловіків до 23 років (ІІ ранг) | 03.06.18 12.06.18 | 10 | Туречина | United world wrestling | Укpаїна | 17 | 10 | 6 | 1 | О/К | ||
41 | Чемпіонат Європи серед жінок до 23 років (ІІ ранг) | 05.06.18 10.06.18 | 5 | Туречина | United world wrestling | Укpаїна | 16 | 10 | 6 | 0 | О/К | ||
42 | Всеукраїнський турнір серед юнаків. та дівчат (ІVранг) | 06.06.18 08.06.18 | 3 | Львів | Львівська міська федерація | За запрошенням | 350 | 250 | 50 | 50 | O/К | ||
43 | Всеукраїнський турнір пам’яті МС СССР В.Бруєва серед юнаків (ІVранг) | 10.06.18 11.06.18 | 2 | Селідове | ГО ДОФВБ Міська ФБ | За запрошенням | 185 | 120 | 20 | 35 | О | ||
44 | Відкритий Всеукраїнський турнір меморіал пам’яті борців та тренерів Львівщини серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н.) (ІІІ ранг) | 03.07.18 05.07.18 | 3 | Львів | Львівська ФВБ | За запрошенням | 350 | 245 | 50 | 45 | O/К | ||
45 | Чемпіонат Європи серед юніорів (ІІ ранг) | 30.07.18 07.08.18 | 10 | Словаччина | United world wrestling | Укpаїна | 17 | 10 | 6 | 1 | О/К | ||
46 | Чемпіонат Європи серед юніорок (ІІ ранг) | 01.08.18 05.08.18 | 5 | Словаччина | United world wrestling | Укpаїна | 16 | 10 | 6 | 0 | О/К | ||
47 | Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг) | 06.08.18 10.08.18 | 4 | Івано-Франківськ | ММСУ | Області, ФСТ | 390 | 250 | 80 | 60 | О/К | ||
48 | Чемпіонат світу серед чоловіків (ІІ ранг) | 19.08.18 27.08.18 | 10 | Угорщина | United world wrestling | Укpаїна | 14 | 10 | 3 | 1 | О/К | ||
49 | Чемпіонат світу серед жінок (ІІ ранг) | 21.08.18 25.08.18 | 7 | Угорщина | United world wrestling | Укpаїна | 13 | 10 | 3 | 0 | О/К | ||
50 | Чемпіонат світу серед юнаків (ІІ ранг) | 03.09.18 11.09.17 | 10 | Тайланд | United world wrestling | Укpаїна | 17 | 10 | 6 | 1 | О/К | ||
51 | Чемпіонат світу серед дівчат (ІІ ранг) | 05.09.17 09.09.17 | 6 | Тайланд | United world wrestling | Укpаїна | 16 | 10 | 6 | 0 | О/К | ||
52 | Відкритий всеукраїнський турнір ЗТУ Романова Н.О. (2002-2003 та 2004-2006 р.н.) (ІVранг) | 09.09.17 11.09.17 | 3 | Херсон | Херсонська ОФБ | За запрошенням | 285 | 200 | 40 | 45 | О | ||
53 | Міжнародний турнір О.Медведя серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) | 14.09.18 18.09.18 | 5 | Мінськ | Білорусь | Укpаїна | 29 | 20 | 8 | 1 | О | ||
54 | ХХХ Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат (2002-2003 р.р.н.) Героя РС П.І.Матюха | 16.09.18 18.09.18 | 3 | Токмак | Запорізька ОФБ | За запрошенням | 20 | 16 | 2 | 2 | О | ||
55 | Відкритий Всеукраїнський турнір, присвячений дню м. Виноградов (дів. 2000-01, 2002-04 р.н.) (ІVранг) | 16.09.18 18.09.18 | 3 | Виноградів | Міська федерація боротьби | За запрошенням | 20 | 16 | 2 | 2 | О | ||
56 | Відкритий всеукраїнський командний турнір Е.Асхарова (2000-2002 р.н) (ІІІ ранг) | 19.09.18 20.09.18 | 2 | Харків | ОФБ | За запрошенням | 19 | 15 | 2 | 2 | О | ||
57 | Всеукраїнський турнір І.Муромец (юніори 1997-1999 р.н.) (ІІІранг) | 20.09.18 22.09.18 | 3 | Чернігів | Міська федерація боротьби | Області, ФСТ | 20 | 16 | 2 | 2 | О | ||
58 | Всеукраїнський турнір (юнаки, дівчата 2001-2002 р.н.) (ІVранг) | 22.09.18 25.09.18 | 4 | Болград | Одеська ОФБ | Області, ФСТ | 20 | 16 | 2 | 2 | О | ||
59 | Всеукраїнський турнір пам’яті ЗТУ В. Рідченка (юнаки та дівчата 2002-2003 р.р.н.) (ІVранг) | 23.09.18 25.09.18 | 3 | Бровари | Київська ОФБ | Області, ФСТ | 20 | 16 | 2 | 2 | О | ||
60 | Відкритий Всеукраїнський турнір «Довбуша» серед юніорів 1997-1999 р.н. (ІVранг) | 29.09.18 01.10.18 | 3 | Коломия | Міська федерація боротьби | області, ФСТ | 20 | 16 | 2 | 2 | О | ||
61 | Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. | 05.10.18 07.10.18 | 3 | Маріуполь | ОСУ, ГО ДОФВБ | Міста, райони, ФСТ | 180 | 140 | 18 | 22 | О/К | ||
62 | Всеукраїнський турнір «Студентські ігри Слобожанщини» присвячений Дню юриста (ІІІ ранг) | 05.10.18 07.10.18 | 3 | Харків | Харківська ОФБ | Області, ФСТ | 20 | 16 | 2 | 2 | О | ||
63 | Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н. | 19.10.18 21.10.18 | 3 | Торецьк | ОСУ, ГО ДОФВБ | Міста, райони, ФСТ | 180 | 140 | 18 | 22 | О/К | ||
64 | Всеукраїнський турнір на Кубок Древлян серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.р.н. (ІVранг) | 07.11.18 09.11.18 | 3 | Коростень | Житомирська ОФБ | За запрошенням | 210 | 150 | 30 | 30 | О | ||
65 | Всеукраїнський турнір на призи І.Рибака серед юнаків та дівчат (ІVранг) | 07.11.18 11.11.18 | 3 | Торецьк | ГО ДОФВБ, Міська федерація боротьби | За запрошенням | 160 | 120 | 20 | 20 | О | ||
66 | Кубок Донецької області серед чоловіків та жінок | 09.11.18 10.11.18 | 3 | Слов'янськ | ОСУ, ГО ДОФВБ | Міста, райони, ФСТ | 160 | 120 | 18 | 22 | О/К | ||
67 | Відкритий Всеукраїнський турнір Героя РС І.Кулика юніори, юніорки 1997-1999 р.н. (ІVранг) | 10.11.18 12.11.18 | 3 | Херсон | Херсонська ОФБ | За запрошенням | 20 | 16 | 2 | 2 | О | ||
68 | Всеукраїнський турнір, пам’яті Є. Бусловича (2003-2004 р.р.н.) (ІVранг) | 11.11.18 13.11.18 | 3 | Київ | ММСУ | За запрошенням | 245 | 200 | 15 | 30 | О | ||
69 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н. (ІVранг) | 14.11.18 17.11.18 | 5 | Запоріжжя | ММСУ | області, ФСТ | 650 | 500 | 100 | 50 | О | ||
70 | Відкритий Всеукраїнський турнір «Солідарність» (чоловіки) (ІVранг) | 15.11.18 17.11.18 | 3 | Дніпро | Обласна ФБ | За запрошенням | 20 | 16 | 2 | 2 | О | ||
71 | ХVІ Всеукраїнський турнір «Торські ігри» серед юнаків та юніорів (ІVранг) | 16.11.18 18.11.18 | 3 | Слов'янськ | ГО ДОФВБ, Міська ФБ | За запрошенням | 230 | 180 | 23 | 22 | О | ||
72 | Всеукраїнський турнір на призи МС СРСР В. Папазова серед юнаків (ІVранг) | 17.11.18 18.11.18 | 2 | Володарськ | ГО ДОФВБ | За запрошенням | 185 | 120 | 20 | 35 | О | ||
73 | ХV Всеукраїнський турнір на призи трираз-вого Олімпійського чемпіона О.Медведя сер. молоді 1997-99р.н. (ІVранг) | 18.11.18 20.11.18 | 3 | Біла Церква | ОФБ | За запрошенням | 20 | 16 | 2 | 2 | О | ||
74 | Чемпіонат світу серед жінок до 23 років (ІІ ранг) | 19.11.18 23.11.18 | 5 | United world wrestling | Укpаїна | 16 | 10 | 6 | 0 | О/К | |||
75 | Чемпіонат світу серед чоловіків до 23 років (ІІ ранг) | 19.11.18 27.04.18 | 9 | United world wrestling | Укpаїна | 18 | 10 | 7 | 1 | О/К | |||
76 | Всеукраїнський турнір імені Б.Хмельницького серед юнаків та дівчат (2001-2002 р.н.) (ІVранг) | 26.11.18 28.11.18 | 3 | Хмельницький | ОФБ | За запрошенням | 20 | 16 | 2 | 2 | О | ||
77 | Кубок України серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг) | 29.11.18 01.12.18 | 3 | Бровари | ММСУ | області, ФСТ | 23 | 16 | 4 | 3 | О/К | ||
78 | Чемпіонат України серед клубних команд (юнаки та дівчата) (ІVранг) | 02.12.18 04.12.18 | 3 | Бровари | ММСУ | області, ФСТ | 23 | 16 | 4 | 3 | О/К | ||
79 | Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат (ІVранг) | 15.12.18 17.12.18 | 3 | Бахмут | ГО ДОФВБ Міська ФБ | За запрошенням | 220 | 170 | 20 | 30 | О | ||
80 | Х Всеукраїнський турнір пам’яті МС Пушкіна О.П. (2002-2003 р.р.н.) (ІVранг) | 24.12.18 25.12.18 | 2 | Куп'янськ | Міська федерація боротьби | За запрошенням | 20 | 15 | 2 | 2 | О | ||
81 | Всеукраїнський турнір «Крок до Олімпу» на призи Олімпійського призера В.Андрійцева серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.р.н. (ІVранг) | 26.12.18 27.12.18 | 2 | Малін | Міська федерація боротьби | За запрошенням | 240 | 200 | 20 | 20 | О/К | ||
Боротьба греко-римська | |||||||||||||
1 | Зональні змагання до чемпіонату України серед кадетів 2001-2002 р.н. (Схід, Захід, Південь, Північ) (IV ранг) | 01.01.18 31.01.18 | 31 | Жмеринка Полтава | За запрошенням | 190 | 150 | 15 | 25 | О | |||
2 | Чемпіонат області серед кадетів | 13.01.18 14.01.18 | 2 | Маріуполь Костянтинівка | ОСУ ДОФГРБ | Міста, райони | 150 | 110 | 18 | 22 | О/К | ||
3 | Всеукраїнський турнір присвячений видатним борцям м. Конотоп (кадети) | 20.01.18 22.01.18 | 3 | Конотоп | Області | 170 | 120 | 20 | 30 | О/К | |||
4 | Всеукраїнський турнір пам`яті Є. Трухіна (III ранг) | 23.01.18 25.01.18 | 3 | Запоріжжя | Укрспортзабезпечення | Області,ФСТ, СК | 195 | 150 | 25 | 20 | О | ||
5 | Міжнародний турнір | 27.01.18 28.01.18 | 2 | Франція Париж | Укрспортзабезпечення | Області,ФСТ, СК | 195 | 150 | 25 | 20 | О | ||
6 | Чемпіонат України серед кадетів | 01.02.18 03.02.18 | 3 | Черкаси | Укрспортзабезпечення | Області, ФСТ | 260 | 190 | 25 | 45 | О/К | ||
7 | Міжнародний турнір «Grand Zagreb Open» серед дорослих (II ранг) | 02.02.18 04.02.18 | 3 | Хорватія (Загреб) | Укрспортзабезпечення | Україна | 15 | 8 | 6 | 1 | О/К | ||
8 | Традиційний турнір пам’яті Жменько ( кадети) | 03.02.18 04.02.18 | 2 | Харків | 195 | 150 | 25 | 20 | О/К | ||||
9 | Міжнародний турнір «Hungrian Grand Prix» (II ранг) | 05.02.18 07.02.18 | 3 | Угорщина | Укрспортзабезпечення | Україна | 18 | 14 | 3 | 1 | О/К | ||
10 | Чемпіонат області до 23 років | 16.02.18 18.02.18 | 3 | Костянтинівка | ОСУ ДОФГРБ | Міста, райони | 160 | 120 | 20 | 20 | О/К | ||
11 | Чемпіонат області серед юніорів | 16.02.18 18.02.18 | 3 | Костянтинівка | ОСУ ДОФГРБ | Міста, райони | 190 | 150 | 18 | 22 | О/К | ||
12 | Міжнародний турнір « Dan Kolov & Nikola Petrov” серед дорослих ( II ранг) | 16.02.18 18.02.18 | 3 | Болгарія (Пловдів) | Укрспортзабезпечення | Україна | 18 | 14 | 3 | 1 | О/К | ||
13 | Турнір пам’яті Колчинського з греко-римської боротьби | 19.02.18 20.02.18 | 2 | Київ | Області | 160 | 120 | 20 | 20 | О/К | |||
14 | Міжнародний турнір серед кадетів | 20.02.18 22.02.18 | 3 | Білорусь | Укрспортзабезпечення | Області, ФСТ | 260 | 190 | 25 | 45 | О/К | ||
15 | Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам | 21.02.18 25.02.18 | 5 | Київ «Палац спорту» | Укрспортзабезпечення | Україна | 290 | 200 | 40 | 50 | О/К | ||
16 | Зональні змагання до чемпіонату України серед юнаків 2003-2004 р.н. (Схід, Захід, Південь, Північ) (IV ранг) | 01.03.18 31.03.18 | 31 | Тячив Кропивницький Київ | За запрошенням | 190 | 150 | 15 | 25 | О | |||
17 | чемпіонат Донецької області серед молодших юнаків | 02.03.18 03.03.18 | 2 | Маріуполь Костянтинівка | ОСУ ДОФГРБ | Міста, райони | 150 | 110 | 18 | 22 | О/К | ||
18 | Міжнародний турнір Vehbi Emre (II рагн) | 04.03.18 05.03.18 | 2 | Туреччина (Стамбул) | Укрспортзабезпечення | Україна | 11 | 8 | 2 | 1 | О/К | ||
19 | Спартакіада школярів | березень | За призначенням | ||||||||||
20 | Чемпіонат України серед юніорів (IV ранг) | 04.03.18 06.03.18 | 3 | Кривий Ріг | Укрспортзабезпечення | Області, ФСТ | 260 | 190 | 25 | 45 | О/К | ||
21 | Чемпіонат України серед дорослих до 23 років (III ранг) | 21.03.18 23.03.18 | 3 | Харків | Укрспортзабезпечення | Області,ФСТ | 260 | 190 | 25 | 45 | О/К | ||
22 | Чемпіонат України серед молодших юнаків (2003-2004 р.н.) | 30.03.18 02.04.18 | 3 | Рівне | Укрспорт забезпечення | Україна | 440 | 340 | 50 | 50 | О/К | ||
23 | Всеукраїнський турнір пам’яті К.К.Пульчо (юніори) | 07.04.18 09.04.18 | 3 | Одеса | 195 | 150 | 25 | 20 | О/К | ||||
24 | Всеукраїнський турнір "Харьків Опен" (2003-2004 р.н.) | 11.04.18 13.04.18 | 3 | Харків | ОСУ ДОФГРБ | Області | 200 | 160 | 20 | 20 | О/К | ||
25 | Х Всеукраїнський турнір серед юнаків пам’яті О.Вакуленка | 21.04.18 23.04.18 | 3 | Краматорськ | Області | 170 | 130 | 20 | 20 | О/К | |||
26 | Міжнародний турнір S/Rusu (юніори, юнаки) (II ранг) | 22.04.18 24.04.18 | 3 | Румунія | Укрспортзабезпечення | Україна | 20 | 16 | 3 | 1 | О/К | ||
27 | Чемпіонат Європи серед кадетів | 23.04.18 29.04.18 | 7 | Київ | Укрспортзабезпечення | Україна | 16 | 10 | 5 | 1 | О/К | ||
28 | Міжнародний турнір (юніори, кадети) (II ранг) | 26.04.18 27.04.18 | 2 | Азербайджан | Укрспортзабезпечення | Україна | 21 | 18 | 2 | 1 | О/К | ||
29 | Чемпіонат Європи серед дорослих (II ранг) | 30.04.18 05.05.18 | 6 | Росія Каспійськ | Укрспорт забезпечення | Україна | 90 | 80 | 6 | 4 | О/К | ||
30 | Гімназіада | 02.05.18 09.05.18 | 8 | Марокко | Укрспортзабезпечення | Україна | 13 | 10 | 2 | 1 | О/К | ||
31 | Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської серед юнаків 2003-2004, 2005-2006, 2007-2009р.н. присвячений пам’яті тренера Панасюка А.М. | 05.05.18 06.05.18 | 2 | Вугледар | Області | 200 | 160 | 20 | 20 | О/К | |||
32 | Міжнародний турнір М. Вахтангадзе (юніори) (II ранг) | 06.05.18 07.05.18 | 2 | Грузія | Укрспортзабезпечення | Україна | 13 | 10 | 2 | 1 | О/К | ||
33 | Всеукраїнський турнір серед кадетів пам'яті В.Геппи | 20.05.18 22.05.18 | 3 | Конотоп | Області | 200 | 160 | 20 | 20 | О/К | |||
34 | Всеукраїнський турнір пам’яті Є .Ворка (молодь) (IV ранг) | 28.05.18 30.05.18 | 3 | Тернопіль | Області | 200 | 160 | 20 | 20 | О/К | |||
35 | XIV відкритий традиційний Всеукраїнський турнір «Кубок Донбасу» серед юнаків присвячений пам’яті засновника боротьби в м. Костянтинівка борця Донбасу Вепрєнцова М.І. (IV ранг) | травень | 3 | Костянтинівка | Області | 170 | 130 | 20 | 20 | О/К | |||
36 | Чемпіонат Європи (дорослі до 23 років) ( II ранг) | 04.06.18 10.06.18 | 7 | Туреччина Стамбул | Укрспортзабезпечення | Україна | 14 | 8 | 5 | 1 | О/К | ||
37 | Відкрита першість Волноваського району з боротьби греко-римської серед юнаків 2004р.н. і молодші. пам. А..Чалого | червень | 2 | Володимирівка Волноваський р-н | Області | 160 | 140 | 10 | 10 | О/К | |||
38 | Чемпіонат України серед дорослих (III ранг) | 14.06.18 16.06.18 | 3 | Ужгород | Укрспортзабезпечення | Україна | 260 | 190 | 25 | 45 | О/К | ||
39 | Чемпіонат Європи молодші юнаки (2003-2004р.н.) (II ранг) | 22.06.18 24.06.18 | 3 | Угорщина Гьор | Укрспортзабезпечення | Україна | 26 | 20 | 5 | 1 | О/К | ||
40 | Міжнародний турнір «Гран Прі Німеччини» (дорослі) (II ранг) | 01.07.18 03.07.18 | 3 | Німеччина | Укрспортзабезпечення | Україна | 13 | 10 | 2 | 1 | О/К | ||
41 | Чемпіонат світу ( кадети) (II ранг) | 02.07.18 08.07.18 | 6 | Хорватія Загреб | Укрспортзабезпечення | Україна | 16 | 10 | 5 | 1 | О/К | ||
42 | Міжнародний турнір Питлясинського (дорослі) (II ранг) | 07.07.18 09.07.18 | 3 | Польща Варшава | Укрспортзабезпечення | Україна | 16 | 13 | 2 | 1 | О/К | ||
43 | Міжнародний турнір "Гран Прі" (дорослі) (II ранг) | 14.07.18 15.07.18 | 2 | Баку | Укрспортзабезпечення | Україна | 14 | 10 | 3 | 1 | О/К | ||
44 | Міжнародний турнір «Фінал Голден Прі» (дорослі) (II ранг) | 22.07.18 23.07.18 | 2 | Бухарест | Укрспортзабезпечення | Україна | 12 | 8 | 3 | 1 | О/К | ||
45 | Чемпіонат Європи (юніори ) (II ранг) | 30.07.18 05.08.18 | 8 | Італія Рим | Укрспортзабезпечення | Україна | 15 | 8 | 6 | 1 | О/К | ||
46 | Міжнародний турнір | 24.08.18 25.08.18 | 2 | Німеччина Дортмунд | Укрспортзабезпечення | Україна | 15 | 8 | 6 | 1 | О/К | ||
47 | чемпіонат світу серед студентів | 05.09.18 09.09.18 | 5 | Бразилія | Укрспортзабезпечення | Україна | 15 | 8 | 6 | 1 | О/К | ||
48 | Командний чемпіонат України серед дорослих (III ранг) | 14.09.18 16.09.18 | 3 | Миколаїв | Укрспортзабезпечення | Україна | 190 | 120 | 30 | 40 | О/К | ||
49 | Міжнародний турнір серед кадетів | 14.09.18 17.09.18 | 4 | Миргород | ОСУ ДОФГРБ | Області | 200 | 160 | 20 | 20 | О/К | ||
50 | VII Всеукраїнський турнір серед юнаків 2002-2004, 2005-2006 р.н. пам’яті ЗПУ, ЗТУ Г.Г.Узуна ( IV ранг) | 15.09.18 17.09.18 | 3 | Маріуполь | ОСУ ДОФГРБ | Області | 200 | 160 | 20 | 20 | О/К | ||
51 | Чемпіонат світу (юніори) ( II ранг) | 17.09.18 23.09.18 | 7 | Словаччина Трнава | Укрспортзабезпечення | Україна | 14 | 8 | 5 | 1 | О/К | ||
52 | Командний чемпіонат України, кадети (2003-2004 р.н.) | 21.09.18 23.09.18 | 3 | Харків | Укрспортзабезпечення | Україна | 190 | 120 | 30 | 40 | О/К | ||
53 | Юнацькі Олімпійські ігри | 12.10.18 14.10.18 | 3 | Аргентина | Укрспортзабезпечення | Україна | |||||||
54 | Всеукраїнський турнір «Фестиваль з видів боротьби» серед юнаків та дівчат присвяченого до Дня захисника України | 12.10.18 14.10.18 | 3 | Маріуполь | ОСУ ДОФГРБ | Області | 220 | 180 | 20 | 20 | О/К | ||
55 | Всеукраїнський турнір на призи ЗТУ Лозового В.В. (кадети) | жовтень | Миронівка | 195 | 150 | 25 | 20 | О/К | |||||
56 | Чемпіонат області серед юнаків 2002-2003 | жовтень | 2 | Маріуполь Костянтинівка | ОСУ ДОФГРБ | Області | 200 | 160 | 20 | 20 | О/К | ||
57 | Всеукраїнський турнір пам’яті ЗТУ Л.Г.Гайріяна (дорослі) ( III ранг) | 19.10.18 21.10.18 | 3 | Київ | Укрспортзабезпечення | ЦСК, ЗСУ ,Області | 275 | 200 | 30 | 45 | О/К | ||
58 | Всеукраїнський турнір «Надія 2017» | жовтень | 3 | Полтава | Області | 210 | 170 | 20 | 20 | О/К | |||
59 | Чемпіонат світу (дорослі) ( II ранг) | 22.10.18 28.10.18 | 7 | Угорщина Будапешт | Укрспортзабезпечення | Україна | 16 | 8 | 7 | 1 | О/К | ||
60 | Чемпіонат України серед юнаків (2002-2003) | 26.10.18 29.10.18 | 4 | Харків | Укрспортзабезпечення | Україна | 435 | 350 | 35 | 50 | О/К | ||
61 | Турнір імені ЗТУ Тимошенка Б.Д. (юнаки і молодше) | листопад | Харків | 195 | 150 | 25 | 20 | О/К | |||||
62 | Кубок України серед юніорів | 09.11.18 11.11.18 | 3 | Миколаїв | Укрспортзабезпечення | Україна | 190 | 120 | 30 | 40 | О/К | ||
63 | Всеукраїнський турнір пам’яті М.Токаря (кадети). | 10.11.18 11.11.18 | 2 | Мукачево | 195 | 150 | 25 | 20 | О/К | ||||
64 | Всеукраїнський турнір на призи міськдержадміністрації (дорослі) | листопад | Тернопіль | 275 | 200 | 30 | 45 | О/К | |||||
65 | Міжнародний турнір О. Караваєва (дорослі) (II ранг) | 15.11.18 18.11.18 | 4 | Білорусь Мінськ | Укрспорт забезпечення | Україна | 16 | 12 | 3 | 1 | О/К | ||
66 | Міжнародні турніри «Вантаа Кап» (дорослі) (II ранг) | 19.11.18 19.11.18 | 1 | Фінляндія | Укрспорт забезпечення | Україна | 17 | 14 | 2 | 1 | О/К | ||
67 | Міжнародний турнір « Arvo Haavisto» (II ранг) | 26.11.18 26.11.18 | 1 | Фінляндія | Укрспортзабезпечення | Україна | 18 | 14 | 3 | 1 | О/К | ||
68 | Кубок України серед дорослих ( III ранг). | 30.11.18 02.12.18 | 3 | Запоріжжя | Укрспортзабезпечення | Україна | 285 | 200 | 35 | 50 | О/К | ||
69 | Турнір «Без кордонів» (кадети, молодші юнаки) | грудень | Берегово | Області | 170 | 130 | 20 | 20 | О/К | ||||
70 | XVII традиційний Національний турнір з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2004-2006 р.н. «Сніжинка 2017» | 09.12.18 10.12.18 | 2 | Костянтинівка | Області | 170 | 130 | 20 | 20 | О/К | |||
71 | Всеукраїнський турнір пам’яті Я. Пункіна | 09.12.18 10.12.18 | 2 | Запоріжжя | Області | 195 | 150 | 25 | 20 | О/К | |||
72 | Всеукраїнський турнір пам'яті Дем'янова В.Д. | 15.12.18 17.12.18 | 3 | Тернопіль | Області | 195 | 150 | 25 | 20 | О/К | |||
73 | Традиційний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків на призи МС СРСР Макаренка В.З. | 22.12.18 23.12.18 | 2 | Краматорськ | Області | 100 | 80 | 10 | 10 | О/К | |||
74 | Чемпіонат світу серед СК | 20.12.18 21.12.18 | 2 | Іран | Укрспорт забезпечення | Україна | 16 | 12 | 3 | 1 | О/К | ||
Важка атлетика | |||||||||||||
1 | Чемпіонат України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮСШОР, УОР, спортивних ліцеїв | 05.02.18 09.02.18 | 5 | Харків | ММС ФВАУ | ДЮСШ, УОР СДЮШ ОР, | 40 | 33 | 6 | 1 | О/К | ||
2 | Чемпіонат області серед юніорів і юніорок до 20 років та серед юнаків і дівчат до 13 років | 22.02.18 24.02.18 | 3 | Краматорськ | ОСУ ФВАДО | Міста, райони | 135 | 100 | 13 | 22 | О/К | ||
3 | Кубок України серед чоловіків та жінок | 09.03.18 13.03.18 | 5 | Чернігів | ММС ФВАУ | Області | 23 | 18 | 4 | 1 | О/К | ||
4 | Чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 20 років | 27.03.18 31.03.18 | 5 | Берегове | ММС ФВАУ | Області | 26 | 20 | 5 | 1 | О/К | ||
5 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років | 18.04.18 22.04.18 | 5 | Славутич | ММС ФВАУ | Області | 25 | 18 | 6 | 1 | О/К | ||
6 | Чемпіонат області серед юнаків і дівчат до 17 років та відкритий турнір «Юні богатирі Донеччини» пам’яті Віктора Лєпьохіна | 26.04.18 28.04.18 | 3 | Краматорськ | ОСУ ФВАДО | Міста, райони | 120 | 90 | 8 | 22 | О/К | ||
7 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років | 20.05.18 24.05.18 | 5 | Чорноморськ | ММС ФВАУ | Області | 25 | 18 | 6 | 1 | О/К | ||
8 | Відкритий турнір на честь ЗМС Каліни Юлії та Удачина Артема серед юнаків і дівчат до 15 та до 13 років | 07.06.18 09.06.18 | 3 | Маріуполь | В НОК У в ДО, ОСУ, ФВАДО | Міста, райони | 135 | 100 | 10 | 25 | О/К | ||
9 | Чемпіонат області серед чоловіків і жінок та серед молоді до 23 років | 20.06.18 22.06.18 | 3 | Дружківка | ОСУ ФВАДО | Міста, райони | 110 | 80 | 8 | 22 | О/К | ||
10 | Чемпіонат України серед молоді до 23 років | 08.08.18 12.08.18 | 5 | Коломия | ММС ФВАУ | Області | 26 | 20 | 5 | 1 | О/К | ||
11 | Чемпіонат України серед чоловіків та жінок | 11.09.18 15.09.18 | 5 | Хмельницький | ММС ФВАУ | Області | 23 | 18 | 4 | 1 | О/К | ||
12 | Чемпіонат області 0серед юнаків і дівчат до 15 років | 19.09.18 21.09.18 | 3 | Дружківка | ОСУ ФВАДО | Міста, райони | 110 | 80 | 8 | 22 | О/К | ||
13 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років | 10.10.18 14.10.18 | 5 | Миколаїв | ММС ФВАУ | Області | 25 | 18 | 6 | 1 | О/К | ||
14 | Чемпіонат Європи серед юніорів і юніорок до 20 роківта серед молоді до 23 років | 24.10.18 31.10.18 | 8 | Іспанія Ла-Корунья | ММС ФВАУ | 8 | 6 | 2 | - | О/К | |||
15 | Чемпіонат України серед ШВСМта всеукраїнський турнір пам’яті олімпійського чемпіона І. Рибака | 13.11.18 17.11.18 | 5 | Харків | ММС ФВАУ | Області | 26 | 20 | 5 | 1 | О/К | ||
16 | Чемпіонат світу серед чоловіків та жінок | листопад | 10 | Туркменистан Ашгабат | ММС ФВАУ | 2 | 2 | - | - | О/К | |||
17 | Кубок області | 06.12.18 08.12.18 | 3 | Краматорськ | ОСУ ФВАДО | Міста, райони | 110 | 80 | 8 | 22 | О/К | ||
Велоспорт маунтенбайк | |||||||||||||
1 | Зимовий чемпіонат України к/к на короткому крузі | 31.03.18 02.04.18 | 3 | Ужгород | ММСУ | Області ДЮСШ | 110 | 65 | 10 | 35 | О | ||
2 | Зимовий чемпіонат України в к/кантрі та гонці в гору чоловіки, жінки,юніори, юнаки, дівчата | 06.04.18 08.04.18 | 3 | Ужгород | ММСУ | Області ДЮСШ | 110 | 65 | 10 | 35 | О | ||
3 | Чемпіонат України в паралельному слаломі, 1 етап в ілюмінаторі 1 етап Кубок України в к/кантрі | 19.04.18 22.04.18 | 4 | Одеса | ММСУ | Області ДЮСШ | 110 | 65 | 10 | 35 | О | ||
4 | Чемпіонат України в естафетній командній гонці та 2 етап, чемпіонат України в ілюмінаторі 2 етап Кубку України в к/к | 03.05.18 06.05.18 | 4 | Харків | ММСУ ФВУ | Області ДЮСШ | 100 | 85 | 10 | 30 | О | ||
5 | Чемпіонат України в командній парній гонці ЧУ 3 етап в ілюмінаторі, 3 етап КУ в к/кантрі | 17.05.18 20.05.18 | 4 | Чернігів | ММСУ ФВУ | Області ДЮСШ | 60 | 48 | 2 | 10 | ОК | ||
6 | ІІІ етап чемпіонату України в ілюмінаторі, чемпіонат України в індивідуальній гонці на час та ІІІ етап Кубку України в к/к | 21.06.18 24.06.18 | 4 | Кропивницький | ММСУ ФВУ | Області ДЮСШ | 125 | 85 | 10 | 30 | О | ||
7 | Чемпіонат Європи | червень | 5 | За призначенням | ММСУ ФВУ | Україна | 14 | 12 | 3 | ||||
8 | Чемпіонат України в марафоні та IV етап ЧУ в ілюмінаторі, IV етап КУ в к/к | 29.06.18 01.07.18 | 3 | Рівне | ММСУ ФВУ | Області ДЮСШ | 130 | 110 | 15 | 3 | |||
9 | Чемпіонат України в к/к, чемпіонат України в іеюмінаторі всі категорії | 14.07.18 16.07.18 | 3 | Чернівці | ММСУ ФВУ | Області ДЮСШ | 140 | 100 | 10 | 30 | О | ||
10 | Чемпіонат Європи дорослі, юніори,юніорки | 27.07.18 31.07.18 | 5 | Туреччина | ММСУ ФВУ | Україна | 14 | 12 | 3 | ||||
11 | Чемпіонат України з точки в точку, чемпіонат України в елімінаторі | 03.08.18 05.08.18 | 3 | Чернівці | ММСУ ФВУ | Області ДЮСШ | 100 | 55 | 10 | 35 | О | ||
12 | Чемпіонат України в багатоденній гонці та гонці в гору всі вікові категорії | 10.08.18 13.08.18 | 4 | Чернівці | ММСУ ФВУ | Області ДЮСШ | 145 | 100 | 10 | 35 | ОК | ||
13 | Чемпіонат України в елімінаторі та КУ в к/к всі категорії | 24.08.18 25.08.18 | 2 | Рівне | ММСУ ФВУ | Області ДЮСШ | 100 | 55 | 10 | 35 | О | ||
14 | Чемпіонат Світу дорослі, юніори | 04.09.18 15.09.18 | 12 | Австралія | ММСУ | Україна | 120 | 12 | 3 | ||||
15 | Чемпіонат України в к/кантрі на короткому крузі IV етап КУ в к/к | 07.09.18 09.09.18 | 3 | Суми | ММСУ ФВУ | Області ДЮСШ | 110 | 15 | 3 | ||||
16 | Чемпіонат України в к/к до 23 років, ЧУ в елімінаторі та КУ в к/к | 12.09.18 14.09.18 | 3 | Харків | ММСУ ФВУ | Облачті ДЮСШ | 110 | 15 | 30 | ||||
17 | Чемпіонат Донецької області в гонці на час,к/кантрі, елімінаторі | 27.09.18 30.09.18 | 4 | Лиман | ОСУ ФВДО ОСДЮСШОР | Міста ДЮСШ | 100 | 90 | 15 | 4 | |||
18 | Чемпіонат України 4-х фінал Кубку України в к/кантрі, елімінаторі | 27.09.18 30.09.18 | 4 | Чернівці | ММСУ ФВУ | Області ДЮСШ | 100 | 55 | 10 | 35 | О | ||
Велоспорт трек | |||||||||||||
1 | Кубок Світу 5 етап | 19.01.18 21.01.18 | 3 | Мінськ | ММСУ | Україна | 10 | 4 | О | ||||
2 | Зимовий чемпіонат України олімпійські та не олімпійські номери програми чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата | 15.02.18 20.02.18 | 6 | Львів | ММСУ | Області, ДЮСШ | 225 | 180 | 20 | 25 | О | ||
3 | Чемпіонат Світу | 28.02.18 04.03.18 | 15 | Нідерланди | ММСУ ФВУ | Україна | 14 | 4 | О | ||||
4 | Весняний чемпіонат України олімпійські та неолімпійські номери програми юніори, юніорки, юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата | 25.04.18 29.04.18 | 5 | Львів | ММСУ ФВУ | Області, ДЮСШ | 170 | 140 | 10 | 20 | О | ||
5 | Весняний чемпіонат України з олімпійських номерів програми чоловіки, жінки | 27.05.18 30.05.18 | 4 | Київ | ММСУ ФВУ | Області ДЮСШ | 18 | 5 | |||||
6 | Чемпіонат України з олімпійських номерів програми та індивідуальна гонка юнаки,дівчата,мол.юнаки,мол.дівчата | 14.06.18 18.06.18 | 5 | Харків | ММСУ ФВУ | Області, ДЮСШ | 180 | 130 | 20 | 30 | О | ||
7 | Чемпіонат України з олімпійських та не олімпійських номерів програми молодь до 23 років, юніори, юніорки | 28.06.18 02.07.18 | 4 | Львів | ММСУ ФВУ | Області, ДЮСШ | 130 | 100 | 10 | 20 | О | ||
8 | Чемпіонат Європи молодь, юніорів та юніорок | 11.07.18 15.07.18 | 7 | За призначенням | ММСУ ФВУ | Україна | 17 | 7 | О | ||||
9 | Чемпіонат Європи | 02.08.18 07.08.18 | 6 | Глазго Великобританія | ММСУ ФВУ | Україна | 17 | 7 | О | ||||
10 | Чемпіонат України з не олімпійських номерів програми юнаки, дівчата,мол. юнаки,мол. дівчата, Кубок України командній гонці, медісон та міжнародні змагання «Lviv Open Cup» | 10.08.18 14.08.18 | 5 | Львів | ММСУ ФВУ | Області, ДЮСШ | 170 | 140 | 10 | 20 | О | ||
11 | Чемпіонат світу серед юніорів та юніорок | 22.08.18 26.08.18 | 5 | За призначенням | ММСУ ФВУ | Україна | 12 | 4 | О | ||||
12 | Чемпіонат України з олімпійських номерів програми чоловіки, жінки | 01.10.18 05.10.18 | 5 | Львів | ММСУ ФВУ | Області, ДЮСШ | 130 | 100 | 10 | 20 | О | ||
13 | Осінній чемпіонат України олімпійські номери програми,багатоденна гонка, спринтерський омніум, чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки,дівчата, мол.юнаки,мол.дівчата | 25.10.18 30.10.18 | 6 | Львів | ММСУ ФВУ | Області, ДЮСШ | 160 | 120 | 10 | 20 | О | ||
14 | Кубок Світу – 1 етап | 02.11.18 04.11.18 | 3 | За призначенням | ММСУ ФВУ | Україна | 15 | 7 | О | ||||
15 | Кубок Світу - 2 етап | 09.11.18 11.11.18 | 3 | За призначенням | ММСУ ФВУ | Україна | 20 | 8 | О | ||||
16 | Кубок Світу 3 етап | 30.11.18 02.12.18 | 3 | Німеччина | ММСУ ФВУ | Україна | 20 | 8 | О | ||||
17 | Кубок Світу – 4 етап | 07.12.18 09.12.18 | 3 | За призначенням | ММСУ ФВУ | Україна | - | 18 | 4 | О | |||
Велоспорт шосе |
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 248; Нарушение авторского права страницы